Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

imuneccim.com Yanıltarak Ücret Aldı

Facebook da burçlarla ilgili Arkadaşım bir şey beğenmiş bende tıkladım burç sayfası çıktı. Burcumu işaretleyip onaylama linki vardı işaretledim sonra hattıma iki mesaj geldi. Yıldız
haritanız, burç yorumlarınız, aşk ve iş hayatınız, yükselen burç, burç uyumları gibi bir çok
bilgiye ulaşabileceğiniz suprizlerle dolu astroloji paketiniz başlamıştır. www.imuneccim.com. Yardim: 08505322155 hemen Avea’yı aradım durumu izah ettim. Site daha açılmadan böyle bir üyelik nasıl başladı, Avea 5698’den gelen mesajı iptal edip kara listeye aldı. Müşteri temsilcisine hattıma para yansıyacak mı? Dedim maalesef ama yansır fatura kesimden sonra arayın şikayet oluşturalım dedi. Sonra bu haksız kazanç yapan sitenin müşteri temsilcisini aradım ama görevli para iadesi yapamayacağını söyledi dedim.

Ben böyle bir sözleşme okumadım, o zaman sözleşmeyi gönderin iade haklarımı öğreneyim dedim. Maalesef internet sitemizde yer alıyor dedi, ben sizin siteyi daha açmadan siz bu ücreti yansıtmışsınız dedim. Para iadesi olmuyor dediler, yanlışlıkla bir reklamı tıkladım hemen üyelik başlamış diğer mesajlardan şunlar: iMuneccim üyeliğiniz iptal edilmiştir. 20.05.2015 tarihine kadar servisten faydalanabilirsiniz. MH:085053221** Sifre:40** Telefon numaranız ile iMuneccim.com adresinden giris yapabilirsiniz.Servis ucreti haftalik 14 tl’ dir. Servis haftalık yenilenir. Servisi IPTAL ASTRO yazıp 5698’e göndererek iptal edebilirsiniz. Haksız yere insanlardan para alıyorlar. Yardımınız önemle rica ediyorum bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Lütfen bu konuyla ilgilenin sayın yetkililer iyi ki böyle bir hizmet var, teşekkürler.

Gönderen: S. Güngör
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Mayıs 14, 2015
Kategori : İnternet
Yorum : 0
Okunma : 1.193 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..