Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

iadesitesi.com Yanıltarak Ücret Aldı

Ben bu iade sitesi adlı yerden dosya masraflarım ve kart işletim ücretlerim alınsın diye başvurdum ve bunun karşılığında benden 119 tl aldılar ve 1 ay içerisinde banka size paranızı geri iade edecek dediler. Bir de bana irtibat numarası gönderdiler, buradan durumları öğreneyim diye ama şuan 1 haftadan uzun süredir bu numarayı arıyorum çıkmıyor kimse. Bir de bunların sitesinde ki numarayı aradım, bu numaradan da kimse çıkmıyor. Burada benim hakkım yendi, gereğinin yapılmasını arz ediyorum. İnsanları bu şekilde kandırmalarına izin vermeyin. Bu site hakkında adli işlemin yapılmasını istiyorum. Aşağıda görmüş olduğunuz irtibat sağlayacağım kişi ve numarası. Bana bunu gönderdiler: Sayın Fatih A. evraklar için kaydınız alınmıştır. Her türlü bilgi ve sorularınız için danışmanınız Merve hanım ile 10:00 – 19:00 saatleri arasında 02323320965 numaralı telefondan görüşebilirsiniz.

Gönderen: F. Arik
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Mayıs 20, 2015
Kategori : İnternet
Yorum : 0
Okunma : 733 okunma
Küresel Online Tarafından Mağdur Edildim
Aralık 15, 2018
|
Küresel online antalya şubesinde randevu asistanı olarak diğer 3 arkadaşımla beraber çalışmaktaydık. Oradaki görevimiz velileri arayıp onlardan randevu alıp sözde rehber öğretmeni olan kişileri ziyaret etmesi için velilerin evine göndermekti. Ve..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..