Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Hızlı Kargo Kurye Taşımacılık Hizmetleri Facebook Reklamı

Facebook reklamlarında esse düdüklü tencere reklamından kapıda kredi kartıyla ödeme sipariş verdim. Ödeme yapmadan önce kontrol etmek istedim kargo firması (aras) paketi açtırmadı. Kutudan çıkan ürün farklı bir üründü aynı gün müşteri danışma hattı 02129252043 nolu telefonu aradım. Yanlış olduğunu iade etmemi istediler. 10.02.2017 günü 742** takip no ile iade ettim. 11.02.2017’de Sertaç Acar diye biri teslim aldı. Beni arayacaklarını söylediler ama henüz arayan olmadı. Bu durumda ne yapabilirim. 0212 9252043 no’lu telefondan ismini vermeyen bir bayan çıkıyor, bekleyin arayacaklar diyor zaman mı kazanmaya çalışıyor bilmiyorum.

Gönderen: A. YILMAZ
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (5)
M. Beşir

Elektronik nargile aldım bana yanlış ürün geldi sipariş verdiği numarayı arıyorum kimseye ulasamadı kargoyla yanlış delen ürünü iade ettim Sertaç acar adlı kişi teslim aldı beni bilgilendirmesi bilgilendirme sini istiyorum

S. Aynalı

Televizyondan telefon reklamı yaptınız139tl Samsung galaxsi es5 diye sipariş verdim bana sigarayı bırakma seti geldi firmayı aradım yanlışlık oldu dediler hemen geri gönderdim 20 iş günü iyade yapacagız dediler 2 ay oldu kimse 02129252043nolu telefonu kimseler açmıyor Ben bu sahtekarları tüketiçi hakem heyetine şikayet edecegim bu firmayı en yüksek makamlara şikayet edecegim bu sahtekarları

L.

Ben de bugün aynı firmadan 129 tl ye philips marka traş makinesi aldım ancak daha önce ismi hiç duymadığım bir marka gönderdiler. Bende Tüketici hakem heyetine başvurmak istiyorum. Siz bir sonuç alabildiniz mi?

İ. Demirci

Benim eşimd e aynı şekilde d..andırıldı. İşin garibi bu kadar şikayet var, bu d..andırıcılar hakkında işlem yapan bir kurum yok. Böyle olunca adamlar milleti d..andırmaya devam ediyorlar.

E. Öktem

İnternetten vermiş olduğumuz Philips Multigrom 3000 erkek bakım seti 7’li ürün başka geldi Philipsturkiye.co sitesinden sipariş vermiştim Hızlı Kargo Kurye Taşımacılık hizmetleri Bayrampaşa İstanbul diye bir yerden geldi telefonla ulaşılamıyor.

Şubat 18, 2017
Kategori : Alışveriş
Yorum : 5
Okunma : 3.930 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..