Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Hibe Bilgi Sms Mesajı Devlet Konut Hibe Kredisi

Telefonuma HIBE BILGI adı altında SMS atarak devlet konut hibe kredisi adı altında bir link verdiler tıklayın yazıyordu tıkladıktan sonra şifre girin dedi gelen şifreyi girdim faturaya 56 tl ücret yansıtılarak abone oluşturdular ama en başında ücretli diye uyarilmadim bir sonraki girdiğimde sayfada yazıyor 56 tl ücretlidir diye ama ilk girişte o uyarı yoktu aradım iptal ettirdim ama ücreti iade yapamayız dediler şikayet edeceğim diyince IBAN no istediler verdim 7/15 arasında iadesi yapılacak diye oyaladilar sizden ricam zaman aşımına uğratmadan ilgilenmeniz benim gibi binlerce insana bunu yapıp tirilyonlarca tl haksız kazanç elde edip milleti d..andiriyorlar gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ve talep ederim.

Gönderen: H. Ata
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Haziran 16, 2017
Kategori : İnternet
Yorum : 0
Okunma : 385 okunma
Küresel Online Tarafından Mağdur Edildim
Aralık 15, 2018
|
Küresel online antalya şubesinde randevu asistanı olarak diğer 3 arkadaşımla beraber çalışmaktaydık. Oradaki görevimiz velileri arayıp onlardan randevu alıp sözde rehber öğretmeni olan kişileri ziyaret etmesi için velilerin evine göndermekti. Ve..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..