Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Hepsiburada.com Bu Nasıl Müşteri Memnuniyeti

17 Mart 2017 tarihinde hepsiburada.com’dan sipariş ettiğim bir çamaşır makinası vardı. Siparişimi 30 Mart 2017 tarihine kadar sipariş takip numaramdan takip ettim. Siparişimin yolda olduğunu çıkmak üzere olduğunu transfer olduğunu vs tam 2 hafta bu şekilde oyalandım. En son 30 Mart 2017 tarihinde siparişimin tarsfıma teslim edildiğine dair mail aldım. Aynı şekilde takip numaramdan sorgulattığımda da aynı cevabı aldım. 7/24 hizmet verdiklerini belirten müşteri temsilcilerine de anca 2 gün sonra ulaşabildim. Ses kayıtlarınında elimde bulunduğu telefonumdan bir bayan ile görüştüm. Bana siparişimin geri iade olduğunu belirtti. Ancak takip numaramdan siparişimin 2 hafta boyunca yolda olduğunu en sonunda da teslim edilmiş gibi göründüğünü belirttiğimde siparişimin 24 Mart 2017 tarihinde gelip geri gittiğini iddaa etti. O gün eşimin doğum günü olduğu için zaten eşimde ben de bütün gün evdeydik. Konuyla ilgili acil ilgilenilmesi gerektiğini rica ettiğimde kargonun bir daha yola çıkamayacağını, ancak paramın çarşamba günü iade edildiğinde ve bir daha sipariş verdiğimde yeniden getireceklerini söylediler. Ben paramı değil ürümü istiyorum ve bu gibi umursamaz sitelerin müşteri memnuniyetini sağlamadıkları gibi insanları d..andırdıkları için ivediyetle ilgilenilmesini talep ediyorum. İlginize.

Gönderen: B. Tepe
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Nisan 09, 2017
Kategori : Alışveriş
Yorum : 0
Okunma : 770 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..