Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Güzellik Merkezleri Şikayetleri

Güzellik Merkezleri Şikayetleri

Güzellik merkezleri bayanların sık ziyaret ettikleri mekanlar arasında yer almaktadır. Güzellik merkezlerinden yararlanan her birey her hizmet kalitesinde olduğu gibi kimi zaman bu güzellik merkezleri ile ilgili şikayetlerle karşılaşabilirsiniz. Güzellik merkezleri şikayetleri arasında yer alan şikayetler  Mavi Işık güzellik salonu hatasını size ödetmesi, Mavi Işık güzellik Merkezi’nin her konuda sıkıntı yaşatması, lazerli epilasyon yapan güzellik merkezinden çıkan bayanların tüylerinde artış görülmesi, ücreti alan güzellik Merkezi’nin hizmet kalitesinin düşüklüğü, randevu vermeyen güzellik merkezleri, güzellik merkezlerinde yer alan kaba personeller, ücreti verilen hizmetin gerçekleştirilmemesi durumunda ücret iadesinin yapılmaması, güzellik merkezinin dövmeyi silememesi yer almaktadır.

Güzellik merkezleri şikayetleri arasında işini düzgün yapmayan, kaba davranan personeller, haftalar sonrası randevu veren güzellik merkezleri, istenilen hizmetin tam verimli olarak verilmemesi, randevuda sıkıntı yaşanması, epilasyon ve ağda odalarının kirliliği, eksik hizmet bilgisi, epilasyon sonrası oluşan cilt lekeleri, Nexus güzellik merkezi personel davranışı, sonuç alınamayan ya da istenildiği şekilde gerçekleştirilemeyen ağda işlemleri, yüzde ya da başka bölgelerde müşteri kızgınlığını onları yakarak (yüksek ısıda lazer uygulaması ile) ortaya çıkarma, ilgisizlik yer almaktadır.

Güzellik merkezi şikayetleri arasında yer alan şikayetleri internet sitelerinde şikayet yazılan siteleri takip ederek de ulaşabilirsiniz. Güzellik merkezleri seçiminizi yaparken ya da alacağınız hizmetten önce ücret ödeyip ödememe konusundaki kararlarınızı verirken bu sitelerin faydası olacaktır. Mağdur olanlarını durumunu okumanıza rağmen hala o tarz hizmetler talep etmek yerine randevu kalitesi yüksek ve müşteri ile ilgilenen güzellik merkezlerinden yararlanma yolunda ilerlemelisiniz. Güzellik merkezleri cildinizle ilgili pek çok işlemin yapıldığı mekanlar olduğundan dolayı bu mekanların seçiminde gereken özeni göstermeniz gerekmektedir. Şimdi istediğiniz bir güzellik merkezinden yararlanmak için hala beklemeye kararlı mısınız?

Son zamanlarda yaz aylarının gelmesiyle beraber bayanlarda güzellik uğruna bir takım bıçak altı işlemlere yatmaktadırlar. Bu bakımdan dolayı özellikle konusunda uzman olmayan ve tanımadığı firmalara giderek lazer epilasyon işlemleri yaptıran kişilerde tekrardan farklı şikayetler ile firmalara geri gelmektedirler. Bazı kurumsal olan firmaların almış oldukları şikayetlere bakmayarak işlerine devam etmektedirler. Tüketicilerin bu konuda Güzellik Merkezi Şikayetleri olarak ilgili yerlere sorunlarını açıklayabilirler. Bu sayede edilmiş olan şikayetlerde tüketici danışma hattı veya sağlık bakanlığına bağlı olan danışma hattına iletişimden ulaşıldığında, sizlere en kısa sürede yardımlarınızı yapacaklardır.

Konusunda uzman ve tecrübeleri sabitlenmiş firmalar ile işlem yapan bayan kardeşlerimizin mutlu olduğu görülmektedir. Fakat bazı firmaların ödemeleri almadan önce sizlere iyi davranmaları, ödeme işlemleri bittikten sonra yüzünüze bakmamaları sorunların en başından gelmektedir. Bu bakımdan dolayı randevu almak isteyen bazı hanım efendiler tarafından karşı tarafa telefonları bile kapatma hakkı bulunmamaktadır. Ülkemizde Güzellik Merkezleri Şikayetleri artarak gitmekte ve her geçen gün yeni sorunlar ile karşılaşılmaktadır. Bazı firmaların personel hatalarını kullanıcılardan ödenmesini istemesi, yalan sözlerle doktorların olmadığının söylenmesi kurumun ne kadar tecrübesiz işlemler yaptığının göstergesi olarak görülmektedir. Hizmet almak istediğiniz güzellik merkezlerine gitmek istediğinizde içeride sizleri karşılayan tecrübesiz personeller ile karşılaşmanız mümkündür. Bu bakımdan dolayı mutlaka internet ortamında araştırmalarınızı yapınız.

Bayanların güzellik için uğraşmaları bazen kendilerine yapmış olduğu eziyetler olarak da bilinmektedir. Bunun başlıca sorunu anlaşmış olduğu firmalarda iyi derece hizmet alamamalarından kaynaklanmaktadır. Yapılan sözleşmelerde ücretlerin ödenmesi konusunun olmasında bazı firmalar ücretleri geri vermemektedir. Bu da Güzellik Merkezleri Şikayetleri konusunu birincil şikayet olarak taşımaktadır. Mutlaka yapılması gerekenler arasında öncelikle bir araştırma yapılması ve çevrenizde memnun kalmış kişiler ile irtibata geçmenizdir.

Gönderen:
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Ocak 15, 2017
Kategori : Kozmetik
Yorum : 0
Okunma : 1.812 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..