Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Garanti Bankası KonserVe Bilet Sorunu

Garanti bankası KonserVe adında bir application çıkarmış. Biletix ile ortak çalışıyorlar. Biletix’ten bilet alınca bu biletin barkodunu bu konserve adlı applicationa okutup puan topluyorsunuz. Cappadox adlı etkinliğe katılmak üzere eşim ve benim için 5 adet konser bileti aldık. 5 benim, 5 eşim için toplamda 10 bileti seçim doğal olarak bir aile olduğumuz için tek karttan benim adıma biletix’ten alıp ödeme yaptık. Sonra bu biletleri KonserVe’ye işlemeye çalıştığımızda sadece benimkileri yükledi eşiminkileri yüklemiyor. Bunun içinde açıklamaları şu, benim biletlerim için biletix’te benim adıma hesap açıp ayrı olarak alacakmışım, eşim için biletix’te ayrı bir hesap açıp onun biletlerini onun adına alacakmışız. Böyle saçma bir uygulama olabilir mi? Cappadox zaten kapsamlı bir organizasyondu 3 günlük yoğun listeden konserler seçmek bir aşama birde bunu hali hazırdaki accountan yapmak yerine, 2 farklı accounttan yönetmek nasıl saçmalıktır. Madem böyle bir durum var o zaman biletix’ten bilet alırken uyarı versin ben biletleri aldıktan sonra uygulamaya okutma kısmında bunu söylerseniz zaten artık çok geç oluyor.

Gönderen: A. Solmaz
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Mayıs 27, 2015
Kategori : Bankacılık
Yorum : 0
Okunma : 864 okunma
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..
Türk Telekom Haksız Kazanç Elde Etmeye Çalışıyor
Mart 11, 2018
|
Kategori: İletişim
Merhaba; 0224**6666 Numaralı Telefon ve internet hattımı nakil yapılmak üzere telefonla arayıp başvuruda bulundum Türk Telekoma. Neyse bana borcumdan dolayı nakil başvurusunu alamayacaklarını söylediler. Haberim olmadan beni icraya vermişler. İcra bo..