Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Garanti Bankası KonserVe Bilet Sorunu

Garanti bankası KonserVe adında bir application çıkarmış. Biletix ile ortak çalışıyorlar. Biletix’ten bilet alınca bu biletin barkodunu bu konserve adlı applicationa okutup puan topluyorsunuz. Cappadox adlı etkinliğe katılmak üzere eşim ve benim için 5 adet konser bileti aldık. 5 benim, 5 eşim için toplamda 10 bileti seçim doğal olarak bir aile olduğumuz için tek karttan benim adıma biletix’ten alıp ödeme yaptık. Sonra bu biletleri KonserVe’ye işlemeye çalıştığımızda sadece benimkileri yükledi eşiminkileri yüklemiyor. Bunun içinde açıklamaları şu, benim biletlerim için biletix’te benim adıma hesap açıp ayrı olarak alacakmışım, eşim için biletix’te ayrı bir hesap açıp onun biletlerini onun adına alacakmışız. Böyle saçma bir uygulama olabilir mi? Cappadox zaten kapsamlı bir organizasyondu 3 günlük yoğun listeden konserler seçmek bir aşama birde bunu hali hazırdaki accountan yapmak yerine, 2 farklı accounttan yönetmek nasıl saçmalıktır. Madem böyle bir durum var o zaman biletix’ten bilet alırken uyarı versin ben biletleri aldıktan sonra uygulamaya okutma kısmında bunu söylerseniz zaten artık çok geç oluyor.

Gönderen: A. Solmaz
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Mayıs 27, 2015
Kategori : Bankacılık
Yorum : 0
Okunma : 1.473 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..