Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Flo Ayakkabı Erkek Bot Boya Atması Sorunu

Merhaba, 03.11.2016 tarihinde Flo mağazacılık internet sitesinden aldığım erkek botunun üzerindeki boyanın çok hassas kullanmama rağmen yapmur suyunun deymesiyle üzerindeki boyanın kalkıp altından beyaz beyaz renkleri çıkması sebebiyle Olivium mağazasına götürüp 22-01-2017 incelenmesini istedim. Fakat 2 hafta sonra gelen bilgi beni hayal kırıklığına uğrattı. 400** takip numaralı ürününüz incelenmiş fakat üretimden kaynaklı bir kusur bulunamamıştır diye mesaj geldi. Bu zamana kadar birçok ayakkabı ve bot satın aldım ilk defa böyle bir durumla karşılaştım. 2.5 ayda böyle bir kusurun ortaya çıkması ve üretici firmanın kabul etmemesi çok kötü bir yaklaşımdır. Sonuçta bu bir kışlık bottur yazın giyilecek halı yoktur. Ben de aynı sektördeyim fakat böyle bir durumda müşteriyi üzmeyip elimizden geleni yapıyoruz. İlgililerin kontrol edip dönüş yapmasını rica ediyorum.

Gönderen: M. Şenler
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Şubat 12, 2017
Kategori : Giyim
Yorum : 0
Okunma : 589 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..