Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Evidea.com Geç Teslimat İlgisizlik Müşteri Sorunlarını Çözmeme

Evidea.com’dan 17.07.2017 tarihinde yüklü bir alışveriş yaptım. Bana kargolama süresi olarak en geç 28.07.17 tarihi verildi. 31.07.17’de kargom hala yoktu sabah 10.00’da aradım müşteri temsilcisi “hemen kargoluyorum hazır” dedi, ardından öğlen 15:30’da sipariş detaylarından baktım hala aynı durumdu aradım ve tekrar aynı şey söylendi. Bugün 01.08.2017 sabah 09:30 aradım ve yine aynı şey söylendi. “Yapabileceğimiz birşey yok sadece talep alıyoruz, 3 defadır numaranızı aldık sizi arıcaz diyen ama aramayan, kurumsallık dışı, mağduriyete neden olan, vizyonsuz ve ilgisiz bir şirket görmedim. 2 paspas, 2 halı temin edemeyen temin için 15 gün sonrayı tarih olarak belirleyen ancak onu da beceremeyen çok kötü bir site. Alışveriş yaptığıma pişmanım. Üst düzey bir yetkili ile görüşmek konuyu bana açıklasın isteğime her defa “böyle bir yetkimiz yok sizi bağlayamayız” diyerek beni bilgi edinme hakkımdan bile mahrum bırakan tamamen kurumsallık dışı bir yer. Keşke az daha fazla verip hepsiburada.com, n11.com’dan falan alışveriş yapsaymışım.

Gönderen: T. Özel
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Ağustos 03, 2017
Kategori : Alışveriş
Yorum : 0
Okunma : 771 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..