Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Esroom Residence Kalitesi

Apartın sahibi nur hanım bana temiz bir yer olduğunu söyledi. odadan sigara izmaritleri topladık. 7/24 görevli olduğu söylendi doğru değil, pikelerimizi yanlış verdikleri halde gece görevlisi (nur hanımın kardeşi) depo kapalı idare edin dedi. 2 yaşındaki kızım kustu, 1 yatakta 4 kişi yatmak zorunda kaldık. Üstüne bir de sorunlu müşterisiniz anlamıyorsunuz gibi hakaretlerde bulunuldu. Son gece kalmak istemedik ve paramızı istedik. Bu seferde gece görevlisi dövmek için üstümüze yürüdü ve paramızı alamadık. Asansör var ama bozuk. Koltuklarda sigara delikleri var, odalar ve tuvaletler kirli.

Gönderen: E. Kılıç
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (3)
S.

Ben de kalmıştım orada doğru temizlik kötü, hiç internette gözüktüğü gibi değil.

A. Gönen

Kimin kaldığının belli olmadığı pis bir yer. Bu ve bunun gibi yerleri tavsiye etmiyorum, başınıza ne geleceği hiç belli olmaz. Siz gene ucuz yırtmışsınız.

A. Önder

Hayatımda gördüğüm en rezil işletme. Herşey kirli, nevresimler, tuvalet, lavabo. İçerde böcek ölüleri, sigara izmaritleri. Görevli yok. Düğmesi bozuk olduğundan asansörde mahsur kaldık. Şehir içi diye gittik, pisman olduk. Otopark yok, kahvaltı yok, odaya girip temizlik yapmak zorunda kaldık. Aynı fiyata Beyoğlu termal palace otelinde kahvaltı ve otopark dahil konakladık. Hatta daha ucuza. Kesinlikle tavsiye etmiyorum, tatilinizi rezil etmeyin.

Mayıs 30, 2015
Kategori : Turizm
Yorum : 3
Okunma : 1.533 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..