Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Erbil Ayakkabı Defolu Ayakkabı Gönderdi

Erbil Ayakkabı & Çanta Murat Erbil’den internet üzerinden aldığım ayakkabı defolu çıkmış. Resimle belgeleyip yenisi istediğimde aldığım cevap “gözden kaçmış önemli değil böyle giyin, diğer alışverişte indirim yaparız” olmuştur. Gerekenin yapılmasını rica ediyorum.

Gönderen: N. Aydınlıoğlu
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (2)
M. Erbil

sayın müşterimiz, firam yetkilisi olarak size cvp vermekteyim, bu konusma size kim tarafından yapıldı bunun aslı kesinlikle yoktur. sizden ricamız iletişim kurabilecegimiz bir numaradır.

N.

Mrb benim istediğim renkte ayakkakabı gelmemiştir ayakkabı iyade etmek istediğimde zaman gecmiş denmiştir müşteri memnuniyetiz sıfır…kimse alışveriş yapmasın. 1 haftayı gecmemiştir.

Mayıs 22, 2015
Kategori : Giyim
Yorum : 2
Okunma : 1.035 okunma
Küresel Online Tarafından Mağdur Edildim
Aralık 15, 2018
|
Küresel online antalya şubesinde randevu asistanı olarak diğer 3 arkadaşımla beraber çalışmaktaydık. Oradaki görevimiz velileri arayıp onlardan randevu alıp sözde rehber öğretmeni olan kişileri ziyaret etmesi için velilerin evine göndermekti. Ve..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..