Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Enza Home ve Müşteri Hizmetlerinden Şikayetçiyim

Yaklaşık bir ay önce levent enza home’dan elegans gri born köşe takımı aldım. 25.04.2016 tarihinde teslim oldu. Koltukları eşim teslim aldı. Koltukların 2 tane yastığının katalog rengiyle hiç alakalı olmadığını ve bir adet yastığın eksik olduğunu gördüm, bunun üzerine pzt günü hem levent enza ile hemde müşteri hizmetlerine bilgilendirme yaptığımız halde ogünden beri dönüş yapılmadı. Bu konuyla ilgili yardımlarınızı rica ediyorum. Hem yeni açılan levent enza home hemde müşteri hizmetlerinin bozuk plak gibi aynı şeyleri tekrarlayıp işlerini yapmamaları gerçekten çok canımı sıktı. Levent enza (02122782270) ve müşteri hizmerleri 444 0987 şikayetçiyim.

Gönderen: Ç. Kranda
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Nisan 29, 2016
Yorum : 0
Okunma : 1.906 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..