Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Enza Home Ürün Değişimi Yapmıyor

Eşime Enza Home’dan doğum günü hediyesi olarak baba koltuğu aldım, koltuk 04/04/1017 tarihinde teslim edildi ancak eşim aldığım modeli rahat bulmadı ve aynı gün bir iki saat içinde aldığım mağazaya bir üst modeliyle değiştirmeye gittik. Mağaza yetkilileri ellerinden gelen bir şey olmadığını ürün değişimi yapamayacaklarını bildirdiler ve müşteri temsilcisiyle görüşmemi istediler, görüştüğüm müşteri temsilcisi de bunun mümkün olmadığını söyledi. Eşime sürpriz olarak aldığım bu koltuk eşimle aramda büyük bir tartışmanın yaşanmasına yol açtı. Benim beğendiğim bir ürünü hediye aldığım kişinin beğenmemesi çok normal. Yaşadığım bu durum beni mağdur etti. Çok üzüldüm. Ürünün eve geldikten sonra aynı gün içinde değişiminin olmaması gibi bir politika bence çok yanlış ve benim gibi pek çok kişinin mutluluğunu zedeler.

Gönderen: G. Binnur
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Nisan 09, 2017
Yorum : 0
Okunma : 1.379 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..