Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Enza Home Taleplerimize Cevap Alamadık Tavsiye Etmiyorum

04.03.2016 tarihinde Adana carrefour mevkii Enza Home’dan chelsea koltuk takımı, yatak ve baza satin aldık, tüm ödemesini de yaptik. Teslimat (Hatay/Antakya’ya) tarafımıza 19.04.2016 tarihinde yapıldı, fakat tarafımiza fatura teslim edilmedi, garanti belgesi dahi doldurulmadı. Faturayi sordugumuzda onu Enza home mağazası ile görüşeceksiniz bilgimiz yok dediler. 23.04.2016 sonrası, 2’li koltuk gıcırdamaya, koltukların süngerleri çökmeye ve koltuk düğmeleri teker teker çıkmaya başladı. Ayrica kırlentlerden biri de eksikti. Servisi aradık, talebimizi işleme almaları için fatura numarasi istendi, satın aldığımız Adana enza home’dan fatura istedik, 26.05.2016 tarihinde faturamızı verdi. Yani koltuk takımında sıkıntı yaşamamış olsak, faturamızı dahi vermeyeceklerdi. Servis de 3 defa aramamıza rağmen gelip koltukları kontrol etmedi. Taleplerimize hiçbir şekilde cevap alamadik, tavsiye etmiyorum.

Gönderen: E. Mullaoğlu
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Temmuz 07, 2016
Yorum : 0
Okunma : 1.674 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..