Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Enza Home Rezalet Müşteri Hizmetleri

Enza home, harika reklam yapıyorsunuz ama müşteri hizmetiniz rezalet. Bir buçuk ay önce yaşı bayağı büyük olan annem ve babamın yeni evleri için Enza’dan 2 yatak oda takımı alındı. Maşallah ürünler çok güzel, ve maşallah satıcıların çeneleri daha da bir güzel, olur efendim, tabi efendim ama her şey peşin efendim vs. Neyse, annem 2 yatak odası takımı aldı. Bir ay sonra ilk teslim geldi, sadece bir yatak odası ama eksik. Sonra 4 gün sonra teslim edilecek ürünler var dediler, ben de oh be kalanı gelecek dedim, sadece yatağın baza kısmı geldi. Şaka gibi, nerede devamı diye sorduğumda, daha sonra dediler. Bir de söyledikleri saatte asla gelmiyorlar, sabahtan geleceğiz dediler, saat 12.30 gibi aradım, aldığım cevap “vallahi Pendik’te yemek yiyoruz abla”. Bu ne laubali bir cevap! Anlayacağınızı saatlerce yazabilirim ama 2 kere şikayet etmeme rağmen (ki bir tanesinin kaydı bulunmadı dediler) ne geri arayan oldu ne başka. En son “komidini gönderiyoruz sadece diye aradıklarında kendimi kaybettim” ya hepsi ya sakın göndermeyin yoksa bunları iade ediyorum dedim. Az para ödemedik, ben bu kadar para veriyor isem bunun karşılığında hizmetini de beklerim. Gerçekten isimsiz küçük mahalle mobilyacı’dan daha itina ve özen gördük!

Gönderen: Ş. ERÇELİK
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Eylül 19, 2016
Yorum : 0
Okunma : 1.429 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..