Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Enza Home Hayatımın Hatasını Yaptım

28 Mayıs 2016’da İstanbul Küçükyalı Enza Home’dan almış olduğum 5 Temmuzda teslim edileceği söylenen 2 adet 3’lü koltuk, 2 adet berjer, 6 adet sandalye, yemek masası ve konsol 5 Ağustos’da öncelikle sadece 2 adet 3lü koltuk olarak teslim edildi. Diğer ürünlerim ne zaman gelecek diye günlerce ürünleri almış olduğum Küçükyalı şubesini aradım, telefonlara kesinlikle cevap vermiyorlar. Daha sonra müşteri hizmetlerini sürekli aramama rağmen ürünler parça parça farklı tarihlerde getirildi. Son olarak getirilmeyen 1 adet berjerim kaldı, ay sonunda evde söz merasimim olacak hala bekliyorum, çok mağdur edildim. Müşteri hizmetleri hala ne zaman getirileceği hakkında net bir tarih veremiyor. Tüm bu gecikmelerle beraber bir adet sandayle ve berjerin ayaklarında ciddi anlamda dengesizlik sorunu olduğu için 2 defa getirilen ürünler sevkiyat ekibi tarafından rapor tutularak geri götürüldü. Bir de o arızaların düzeltilmesi için günlerce telefonda müşteri hizmetleriyle savaş verdim. İstikbal’e göre daha kaliteli olduğunu düşündüğüm için Enza Home’u tercih etmiştim. Hayatımın hatasını yaptım. Ben yandım, siz yanmayın, uzak durun tavsiyem.

Gönderen: A. Ilgınoğlu
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Ağustos 15, 2016
Yorum : 0
Okunma : 1.433 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..