Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Enuygun.com Uçak Biletimi İptal Etmiyor

Enuygun.com aldıgım uçak biletimi iptal etmek istediğimde iptal edilemiyor cevabıyla karşılaştım yasal hakkımın oldugunu daha uçuşa bir aya yakın süre oldugunu belirtince de 1,538 tl’lik biletin sadece 200 tl iade ederiz denmesi ne kadar etik, pes etmeyip katar airways uçak firması ile görüşmem üzerine 486 tl kesinti yapılarak iade edildi sonunda, öncelikle benim bir tüketici olarak tamamen yasal hakkım olan iade için bu kadar ugraşmadan ne kadar içler acısı, peki ya firma hadi yaptınız bir yanlışlık hala neden ısrarla müşteri kaybetmeye çalışıyorsunz sadece yasal tutar kesilerek iade işlemi yapılması gerekirken firmasının kendine de ücret alması da ne oluyor, hem suçlu hem güçlü bu olsa gerek
haksız alınan ve anormal fazla olan bu tutarın yeniden hesaplanmasını istediğimde de iade yapıldı uçak firmanızda onayladı deyip baştan atma tavırları da iş ahlakına hiç yakışmadı almadıgım bir hizmet için haksız alınan bu tutar için gerekli herşeyi yapacagımdan hiç şüpheniz olmasın.

Gönderen: A. Atasever
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Haziran 19, 2017
Kategori : İnternet
Yorum : 0
Okunma : 815 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..