Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Enuygun.com Uçak Biletimi İptal Etmiyor

Enuygun.com aldıgım uçak biletimi iptal etmek istediğimde iptal edilemiyor cevabıyla karşılaştım yasal hakkımın oldugunu daha uçuşa bir aya yakın süre oldugunu belirtince de 1,538 tl’lik biletin sadece 200 tl iade ederiz denmesi ne kadar etik, pes etmeyip katar airways uçak firması ile görüşmem üzerine 486 tl kesinti yapılarak iade edildi sonunda, öncelikle benim bir tüketici olarak tamamen yasal hakkım olan iade için bu kadar ugraşmadan ne kadar içler acısı, peki ya firma hadi yaptınız bir yanlışlık hala neden ısrarla müşteri kaybetmeye çalışıyorsunz sadece yasal tutar kesilerek iade işlemi yapılması gerekirken firmasının kendine de ücret alması da ne oluyor, hem suçlu hem güçlü bu olsa gerek
haksız alınan ve anormal fazla olan bu tutarın yeniden hesaplanmasını istediğimde de iade yapıldı uçak firmanızda onayladı deyip baştan atma tavırları da iş ahlakına hiç yakışmadı almadıgım bir hizmet için haksız alınan bu tutar için gerekli herşeyi yapacagımdan hiç şüpheniz olmasın.

Gönderen: A. Atasever
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Haziran 19, 2017
Kategori : İnternet
Yorum : 0
Okunma : 1.119 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..