Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Digiturk İnsanları Kandırıyor

İyi günler, Gaziantep’ten yaziyorum, yaklasik 6 senedir digiturk kullaniyordum biraktim neden biraktim faturalar yüzünden veya verilen taahhüte uymadıkları için, dedikleri faturalarin gelmemesi mesela ben geçen sene taahhüt yaptim faturam misal 50 tl gelecek 65.70 tl geliyordu bir turlu yardim alamadim ve en son bu senenin birinci ayinda musteri temsilcisi aradi her hangi bir bayimize gidip de yeni taahhüt yapın dedi gittim yaptim oradaki arkadaş benimle çok güzel ilgilendi taahhütü yapti ve bana dedi ki yan oda hakkın a yaptik ana odani da sonra düşünürsen actirir izlersin dedi eyer 6 aya kadar actirmassan çok cuzi bi rakam ceza ödersin tamam dedim ve ben kapatma karari aldim o kadar üyeliğim süresi var ve bana 195 tl ceza uyguladilar bu hak değil bence yazik.

Gönderen: Y. Kargın
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Haziran 17, 2017
Kategori : İletişim
Yorum : 0
Okunma : 404 okunma
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..
Türk Telekom Haksız Kazanç Elde Etmeye Çalışıyor
Mart 11, 2018
|
Kategori: İletişim
Merhaba; 0224**6666 Numaralı Telefon ve internet hattımı nakil yapılmak üzere telefonla arayıp başvuruda bulundum Türk Telekoma. Neyse bana borcumdan dolayı nakil başvurusunu alamayacaklarını söylediler. Haberim olmadan beni icraya vermişler. İcra bo..