Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Dekorazon.com Firmasına Hiçbir Şekilde Ulaşamıyorum

Merhabalar. Ben dekorazon.com’dan 12.01.2017’de 3 adet tablo sipariş verdim fakat bu tabloların 1 tanesi 14.01.2017’de bana ulaşırken diğer 2 adet tablodan en ufak ses çıkmadı. Defalarca mesaj atmama ve aramama rağmen kimseye ulaşamadım ve attıkları 1 mesajda da yanlış kargo numarası göndermişler. En son gönderim tarihleri 31 ocaktı ve bekledim ama hiçbir şekilde gelmedi. Müşteri hizmetlerine kesinlikle bağlanamıyorum. Telefonumu düşürüyorlar. 50-60. sıralardan bekliyorum gerçekten saatlerce. 1 tanesinde 7. sıradayken, diğerinde ise 1. sıradayken yüzüme kapattılar. Şirkette bir karşıklık da olmuş olabilir ama hiçbir şekilde sesimi duyuramıyorum ve ilgilenmiyorlar. Resmen d..andırıldım. Umarım gereği en yakın zamanda yapılır. Teşekkürler şimdiden.

Gönderen: K. Muratdağı
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (1)
M. Emin

Telefonda yanlışlıkla artı 18 sayfalara girdim 40 liralık faturam 200tl geldi fzplusm adında bi sayfa var içeriği dolandırıcılık la dolu

Şubat 18, 2017
Kategori : Alışveriş
Yorum : 1
Okunma : 594 okunma
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..
Türk Telekom Haksız Kazanç Elde Etmeye Çalışıyor
Mart 11, 2018
|
Kategori: İletişim
Merhaba; 0224**6666 Numaralı Telefon ve internet hattımı nakil yapılmak üzere telefonla arayıp başvuruda bulundum Türk Telekoma. Neyse bana borcumdan dolayı nakil başvurusunu alamayacaklarını söylediler. Haberim olmadan beni icraya vermişler. İcra bo..