Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Dekorazon.com Firmasına Hiçbir Şekilde Ulaşamıyorum

Merhabalar. Ben dekorazon.com’dan 12.01.2017’de 3 adet tablo sipariş verdim fakat bu tabloların 1 tanesi 14.01.2017’de bana ulaşırken diğer 2 adet tablodan en ufak ses çıkmadı. Defalarca mesaj atmama ve aramama rağmen kimseye ulaşamadım ve attıkları 1 mesajda da yanlış kargo numarası göndermişler. En son gönderim tarihleri 31 ocaktı ve bekledim ama hiçbir şekilde gelmedi. Müşteri hizmetlerine kesinlikle bağlanamıyorum. Telefonumu düşürüyorlar. 50-60. sıralardan bekliyorum gerçekten saatlerce. 1 tanesinde 7. sıradayken, diğerinde ise 1. sıradayken yüzüme kapattılar. Şirkette bir karşıklık da olmuş olabilir ama hiçbir şekilde sesimi duyuramıyorum ve ilgilenmiyorlar. Resmen d..andırıldım. Umarım gereği en yakın zamanda yapılır. Teşekkürler şimdiden.

Gönderen: K. Muratdağı
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (1)
M. Emin

Telefonda yanlışlıkla artı 18 sayfalara girdim 40 liralık faturam 200tl geldi fzplusm adında bi sayfa var içeriği dolandırıcılık la dolu

Şubat 18, 2017
Kategori : Alışveriş
Yorum : 1
Okunma : 1.174 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..