Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

D-Smart Net Yalın İnternet İptal Çilesi

Yaklaşık 3 ay önce d-smart yalın internet aboneliği sözleşmesi yamıstım. Eve hat çekildi ve hat aktif oldu, ancak tam 18 gün boyunca ben bu hat ile internete erisim saglayamadım. Bu süreçte onlarca arıza kaydı ve talepler oluşturuldu. Nafile sonuç alamadım ve üyelik iptali gerçekleştirdim. Yazılı iptal işlemini yaptıktan sonra telefon ile, tarafıma herhangi bir borç yansıtılmaması için teyit ettim. Ancak yalaşık 2 ay sonra tarafıma 150 tl hizmet iptal bedeli adı altında fatura gönderildi. Konuyla ilgili iletişime geçtiğimde ise teslim edilmemiş modem ücreti yansıtılmıs size dediler. Halbuki ben modemi teslim ettim. D-smart zonguldak’ta belediyeye ait 12 katlı iş merkezi merdiven boşluğunda hizmet vermekte. Merdiven boşluğu gerçekten, bildiğimiz koridorda koliler üzerinde işlem yapılıyor. Burada modemi tarafıma sözleşme ile veren yetkili kişi, modemi benden geri alırken herhangi bir yazılı evrak tarafıma vermedi. Israrla benim elimde modemi teslim ettigime dair bir şey yok dememe rağmen “biz d..andırıcımıyız” diyerek işleminiz tamamdır diyerek beni oradan uzaklaştırdı. Hizmet alamayıp yaklaşık 18 gün sürekli dert anlatarak yaşadığım sıkıntıları anlatamam. Yaşadığım mağduriyet büyük. Hizmet iptali yaparak, tam bu firmadan kurtuldum derken bu 150 tl’lik fatura çıktı karşıma. Kimsenin mağdur olmaması için elimden geldiği kadar her platformda bu yaşadıklarımı anlatmaya çalışacağım. Bu kadar kolay ve basit oyunlarla tüketicilerin mağdur edilebildiği bir ülke daha yoktur heralde. Konuyla alakalı mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Gönderen: T. Kapan
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Ocak 05, 2018
Kategori : İletişim
Yorum : 0
Okunma : 901 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..