Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

D-Smart Net Yalın İnternet İptal Çilesi

Yaklaşık 3 ay önce d-smart yalın internet aboneliği sözleşmesi yamıstım. Eve hat çekildi ve hat aktif oldu, ancak tam 18 gün boyunca ben bu hat ile internete erisim saglayamadım. Bu süreçte onlarca arıza kaydı ve talepler oluşturuldu. Nafile sonuç alamadım ve üyelik iptali gerçekleştirdim. Yazılı iptal işlemini yaptıktan sonra telefon ile, tarafıma herhangi bir borç yansıtılmaması için teyit ettim. Ancak yalaşık 2 ay sonra tarafıma 150 tl hizmet iptal bedeli adı altında fatura gönderildi. Konuyla ilgili iletişime geçtiğimde ise teslim edilmemiş modem ücreti yansıtılmıs size dediler. Halbuki ben modemi teslim ettim. D-smart zonguldak’ta belediyeye ait 12 katlı iş merkezi merdiven boşluğunda hizmet vermekte. Merdiven boşluğu gerçekten, bildiğimiz koridorda koliler üzerinde işlem yapılıyor. Burada modemi tarafıma sözleşme ile veren yetkili kişi, modemi benden geri alırken herhangi bir yazılı evrak tarafıma vermedi. Israrla benim elimde modemi teslim ettigime dair bir şey yok dememe rağmen “biz d..andırıcımıyız” diyerek işleminiz tamamdır diyerek beni oradan uzaklaştırdı. Hizmet alamayıp yaklaşık 18 gün sürekli dert anlatarak yaşadığım sıkıntıları anlatamam. Yaşadığım mağduriyet büyük. Hizmet iptali yaparak, tam bu firmadan kurtuldum derken bu 150 tl’lik fatura çıktı karşıma. Kimsenin mağdur olmaması için elimden geldiği kadar her platformda bu yaşadıklarımı anlatmaya çalışacağım. Bu kadar kolay ve basit oyunlarla tüketicilerin mağdur edilebildiği bir ülke daha yoktur heralde. Konuyla alakalı mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Gönderen: T. Kapan
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Ocak 05, 2018
Kategori : İletişim
Yorum : 0
Okunma : 228 okunma
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..
Türk Telekom Haksız Kazanç Elde Etmeye Çalışıyor
Mart 11, 2018
|
Kategori: İletişim
Merhaba; 0224**6666 Numaralı Telefon ve internet hattımı nakil yapılmak üzere telefonla arayıp başvuruda bulundum Türk Telekoma. Neyse bana borcumdan dolayı nakil başvurusunu alamayacaklarını söylediler. Haberim olmadan beni icraya vermişler. İcra bo..