Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Cep Telefonu Şikayetleri

Cep Telefonu Şikayetleri

Her gün binlerce kişi teknolojinin son harikası olan cep telefonları ile evde, sokakta, ofiste, kısacası hemen hemen her yerde birbirleriyle anında iletişim kurabilmektedir.Cep telefonlarının bu kadar çok kullanılması sayesinde artık herkes birbirinden kolayca haberdar olabilmekte, günlük yaşam içerisindeki planlarını anlık olarak değiştirebilmektedir. Ancak bu kadar çok kullanılan cep telefonları hiçi mi bozulmamakta, arızalanmamaktadır? Kullanıcılar hiç mi sorun yaşamamaktadır?

Aslında bu soruların ortak bir cevabı bulunmaktadır. Cep telefonları her elektronik cihaz gibi bir anda arızalanıp kullanıcısının canını sıkabilmektedir. Bu konuyla ilgili çalışma yapan birçok kişi artık yeni yollarla çözüm arayışı içinde olmaktadır. Bu yeni yöntemlerden biri olan online şikayet yöntemi ile, cep telefonu şikayetleri anında o telefonun üreticisine ulaştırılabilmektedir. Hem de hiç beklemeden.

Günümüzdeki gelişmeler ve teknolojinin kullanımı artık inkar edilemez bir şekilde hızla yayılmaktadır. Neredeyse tüm yaşamımızı etkisi altına alan teknoloji bazen işlerimizi zorlaştırsa da genellikle yaptığımız işlerde bizlere büyük kolaylık sağlamaktadır. Online şikayet siteleri de bu kolaylığı sağlayan imkanlardan birisi olmaktadır.

Artık kullandığı teknolojik cihazlarla ilgili sorun yaşayan birçok kişi bu siteler aracılığıyla şikayetlerini yetkililere ulaştırabilmektedir. Buna bağlı olarak cep telefonu kullanıcıları da cep telefonu şikayetleri artık bu siteler üzerinden yapmaktadır. Hukuksal olmasa da sosyal etki anlamında internetin çarpıcı etkisinin farkında olan birçok üretici firma da bu siteler üzerinden tüketicilere ulaşarak sorunlarını çözmelerine yardımcı olmaktadır.

Artık sizler de cep telefonunuzla ilgili yaşadığınız sorunları cep telefonları şikayetleri altında bu tür şikayet siteleri ve forumları üzerinden paylaşarak yetkili kişilere ulaşabilirsiniz. Yaptığınız şikayetlere ayrıca aynı sorunu yaşayanlardan destek sağlayarak daha da hızlı bir şekilde etkili bir çözme ulaşabilirsiniz. Şikayetleriniz varsa iyi hizmetler vardır.

Gönderen:
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Şubat 18, 2017
Kategori : Tüketici Hakları
Yorum : 0
Okunma : 658 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..