Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Cep Telefonu Şikayetleri

Cep Telefonu Şikayetleri

Her gün binlerce kişi teknolojinin son harikası olan cep telefonları ile evde, sokakta, ofiste, kısacası hemen hemen her yerde birbirleriyle anında iletişim kurabilmektedir.Cep telefonlarının bu kadar çok kullanılması sayesinde artık herkes birbirinden kolayca haberdar olabilmekte, günlük yaşam içerisindeki planlarını anlık olarak değiştirebilmektedir. Ancak bu kadar çok kullanılan cep telefonları hiçi mi bozulmamakta, arızalanmamaktadır? Kullanıcılar hiç mi sorun yaşamamaktadır?

Aslında bu soruların ortak bir cevabı bulunmaktadır. Cep telefonları her elektronik cihaz gibi bir anda arızalanıp kullanıcısının canını sıkabilmektedir. Bu konuyla ilgili çalışma yapan birçok kişi artık yeni yollarla çözüm arayışı içinde olmaktadır. Bu yeni yöntemlerden biri olan online şikayet yöntemi ile, cep telefonu şikayetleri anında o telefonun üreticisine ulaştırılabilmektedir. Hem de hiç beklemeden.

Günümüzdeki gelişmeler ve teknolojinin kullanımı artık inkar edilemez bir şekilde hızla yayılmaktadır. Neredeyse tüm yaşamımızı etkisi altına alan teknoloji bazen işlerimizi zorlaştırsa da genellikle yaptığımız işlerde bizlere büyük kolaylık sağlamaktadır. Online şikayet siteleri de bu kolaylığı sağlayan imkanlardan birisi olmaktadır.

Artık kullandığı teknolojik cihazlarla ilgili sorun yaşayan birçok kişi bu siteler aracılığıyla şikayetlerini yetkililere ulaştırabilmektedir. Buna bağlı olarak cep telefonu kullanıcıları da cep telefonu şikayetleri artık bu siteler üzerinden yapmaktadır. Hukuksal olmasa da sosyal etki anlamında internetin çarpıcı etkisinin farkında olan birçok üretici firma da bu siteler üzerinden tüketicilere ulaşarak sorunlarını çözmelerine yardımcı olmaktadır.

Artık sizler de cep telefonunuzla ilgili yaşadığınız sorunları cep telefonları şikayetleri altında bu tür şikayet siteleri ve forumları üzerinden paylaşarak yetkili kişilere ulaşabilirsiniz. Yaptığınız şikayetlere ayrıca aynı sorunu yaşayanlardan destek sağlayarak daha da hızlı bir şekilde etkili bir çözme ulaşabilirsiniz. Şikayetleriniz varsa iyi hizmetler vardır.

Gönderen:
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Şubat 18, 2017
Kategori : Tüketici Hakları
Yorum : 0
Okunma : 1.288 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..