Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Çankaya Tüketici Hakem Heyeti

Çankaya Tüketici Hakem Heyeti

Ankara/Kızılay bölgesinde söz konusu Disiplinliği ve tüketici hakkını yerli yerince savunmasını bilen adaletli davranımlarıyla, çoğu insanın sorunlarını çözmüş, basında adı duyulmuş, gazetelerde köşe yazarlarının çoğunun ele aldığı sorumluluklarını hakkıyla yerine getirmiş birisi olan Çankaya Tüketici Hakem Heyetini ele alacak olursak Tüketicilerin bir ürün veya hizmet çerçevesi içerisinde memnun olmadığı konuyu ilk olarak şikâyet ettikleri yer Tüketici Hakem Heyetidir.

Öncelikle sizlere  Tüketici heyeti ile nasıl iletişime geçeceğinizi bilmiyorsanız sizlere  iletişim bilgilerini verelim; Çankaya Tüketici Hakem Heyeti adresi ve Telefon numarası: Kumrular Caddesi No:5 Ankara/Kızılay |Telefon No: 0 (312) 425 64 27

Ayrıca önemli bir konuyla ilgili duyurunun tarihi eski olmasına rağmen hale geçerlilik süresinin devam ettiği duyuru da söylemek isterim  31.12.2012  Tarihinden itibaren Çankaya Tüketici Hakem Heyeti ne yapılan 41 bin(41000) e yakın başvuru en aşağı 3 aylık bir süre kadar askıya alınarak en az 2 ay içerisinde başvuru yapanlara tekrardan dönüleceği bildirilmiştir. Çankaya ilçesindeki 2 bölümden oluşan heyetleri sıralayacak olursak

Çankaya İlçesi 1. Tüketici Sorunları Hakem Heyeti

Yönetimden Sorumlu Başkan: Hatice S. Yazı İşleri Genel Müdürü

ÜYELER

Şenol T. Çankaya Belediyesi Temsilcisi

Av. Erkal Hilmi K. Ankara Barosu Temsilcisi

Naime A. Tük.Hak.Der. Temsilcisi

Musa A. ATO Temsilcisi

Çankaya İlçesi 2. Tüketici Sorunları Hakem Heyeti

Yönetimden Sorumlu Başkan: Hatice S. Yazı İşleri  Genel Müdürü

ÜYELER

Songül E. Çankaya Belediyesi Temsilcisi

Av. Banu E. Ankara Barosu Temsilcisi

Av. Ümit K. Tük.Hak.Der. Temsilcisi

M.Sacit S. ATO Temsilcisi

Heyetler ve görevleri bu şekildedir. Bu konuyla ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilir buna benzer bütün açıklamaları sitemizden bulabilirsiniz.

(Arşiv 2012 ..)

Gönderen:
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Şubat 18, 2017
Kategori : Tüketici Hakları
Yorum : 0
Okunma : 2.218 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..