Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Borusan Avcılar Bmw Yetkili Servisi Yanlış Fiyat Politikası

07/06/2017 tarihinde borusan avcılar bmw yetkili servisine yeni araç almak için gitmiştim. Kendi kullandığım araç da bmw olup onu verip yerine yeni modeli almak istiyordum. Kendi aracım için değeri düşük fiyat biçtiler, bunun üzerine farklı bir markaya gidip takas yapmak istediğimi söyledim, onların vermiş olduğu fiyat bmw’nin vermiş olduğu fiyattan yüksekti. Kendi araçları olmasına rağmen düşük verip bunu da söylememe rağmen tarafıma olumlu dönüş yapmadılar. Bmw kendi araçlarına yüksek vermesi gerekirken rakip başka firmalar daha yüksek veriyor, bu borusan avcıların yanlışıdır ! ama bu yanlışlarını kabul etmiyorlar, istiyorlar ki farklı rakip firmalardan alışveriş yapalım herhalde! Borusan avcılar daimi olan müşterilerini kaybetmek istiyor herhalde.

Gönderen: H. Tereci
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Haziran 17, 2017
Kategori : Otomotiv
Yorum : 0
Okunma : 800 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..