Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Biletix Bilet Alımını Zorlaştırdı

Biletix’ten daha önce de bilet satın almıştım ve zaten Biletix’in hayatı yeterince zorlaştırdığının farkındaydım ama bu kez Biletix’in bile biraz abarttığını düşünüyorum. DJWVD referans numaralı Ankara’da gerçekleştirilecek Resul Dindar konseri için 2 kişilik biletim vardı. Dün çağrı merkezini arayarak etkinlikten 1 gün önce satış noktalarından biletleri alabilir miyim diye sordum ve bu soruyu sorduğum da saat 18.55’ti. Serkan Bey dedi sanırım müşteri temsilcisi kişi ve alabileceğimi söyledi. Biz de hemen yarım saat uzaklıktaki Bilkent Dost Kitabevine gittik ve 19.20 de oradaydık. Ama saat 19.00’da sistem kapanıyormuş otomatik olarak. Müşteri temsilcinizin bunu bize bir zahmet bildirmesi gerekirdi diye düşünüyorum. Bugün de isim değişikliği yapmak için aradım, TC kimlik numarası isteniyormuş vs.
Neyse sonuç olarak Biletix beni hiç şaşırtmayarak zaten Büyükşehir’de zor olan hayatı daha da çekilmez hale getirdi bana 2 gündür. Bir daha da kesinlikle Biletix’ten bilet almayacağım ve bütün arkadaşlarıma da durumu anlatıyorum çünkü gerçekten 20 tl’lik bilet için dünyanın eziyetini çektiriyorsunuz bir de üzerine hizmet bedeli alıyorsunuz.

Gönderen: D. Çağlar
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Mayıs 22, 2015
Kategori : İnternet
Yorum : 0
Okunma : 933 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..