Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Belekler Mobilya Farklı Model Ürün Gönderdi

Kredi kartıyla 9 taksitli 2000 tl değerinde beyaz yemek masası 2 ad gümüşlük ve 6 ad. sandalye aldım. 13.05.2015 tarihinde ilgili arkadaşımız mağaza müdürü Hakan bey cuma günü teslim alırsınız diyerek bizi yolcu etti. Eve getirdiği sandalye modeli beğendiğimiz model değildi artı gümüşlükte ayrı gelmişti. Bize ne fiş nede faturamızı verdiler. Sadece kredi kartı taksit çekim fişim elimde iade kabul etmiyorlar. Aldığım ürünleri de getirmediler, kendilerinden şikayetçiyim.

Gönderen: B. Güloğlu
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (1)
S.

Bende bu mobilya mağazasından şikayetçiyim. Sürgülü vestiyer yaptırdım iki kapaktan tutukluk var. Mağazaya iki sefer gidip soylememe rağmen gelen olmadı. Çok ilgisiz ve alakasız bir işletme. Ben kecioren gazino mağazasında yaptırdım. Çok ilgisizler bu Belek mobilyadan katiyetle bişey yaptirmayin size duyuruyor. Um

Mayıs 27, 2015
Yorum : 1
Okunma : 1.097 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..