Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Baymak Termosifon Şikayetim Var

19 Haziran 22:50’de Trabzon Forum avm Koçtaş’tan satın aldığım Blyss Marka 50L termosifon için Salı gününe Trabzon Baymak Yetkili Servisi Em-Is’ten randevu alınmıştır. Salı günü kurulumu gerçekleştirildiği anda evde su akmadığı için kurulum tamamlanmamış fakat Yetkili servis tarafından kurulumun tamamlandığı beyan edilmiştir. Kurulum sırasında evin su tesisatı zarar görmüş, ve ertesi gün şebekeye gelen su ile birlikte ev içerisinde ki sıfır (yeni) olan mobilya, parke, mutfak, banyo ve elektrik tesisatı zarar görmüştür. Kullanılamayacak hale gelmiştir. 1 ay sonra düğünüm var fakat şu an eşyasız kalmış durumdayım. Ne hale geldiğimi şu an siz düşünün ve kendinizi benim yerime koyun. Yetkili servise ve Baymak çağrı merkezine edilen şikayet halen kabul görmemektedir. Yetkili servis yaptığı hatayı kabul etmeyerek “istediğiniz yere başvurabilirsiniz, sorun ise sorun, çözüm ise çözüm” diyerek tehtitkar konuştu. Aynı zaman’da baymak çağrı merkezi 4440235 numaranın 7 defa aranmasına rağmen tarafıma bir geri dönüş yapılmadı. Tarafıma karşılanması gereken zararın tespiti için yardımlarınızı rica etmekteyim. İstediğiniz anda zarar görmüş eşyaların ve evin fotoğraflarını tarafınıza gönderebilirim. Markanıza karşı şimdiye kadar sadık bir müşteri olduğumu ama bundan sonra aynı fikirde devam etmeyeceğimi de bilmenizi isterim. Konu ile ilgili ivedi bir şekilde aksiyon alınmasını talep etmekteyim.

Gönderen: M. Güçhan
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Temmuz 03, 2016
Kategori : Beyaz Eşya
Yorum : 0
Okunma : 948 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..