Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Banyo ve Duş Ürünü Şikayetleri

Banyo ve Duş Ürünü Şikayetleri

İnsanlar işten eve geldiklerinde yorgunluklarını atmak amacıyla banyo yapma isteği duymaktadırlar. Hal böyle olunca banyodaki ürünlerde suların etkisiyle beraber ürünler zaman aşımına uğramaktadırlar. Bu bakımdan dolayı satın almış olduğunuz ürünlerinizde önceden herhangi bir bozulma veya borunun içerisinde bir yamulma gördüğünüzde mutlaka bildirim yapınız. Özellikle en çok sorun yaşananlardan birisi de otomatik püskürtmeli olan duşakabinlerde problem olmasıdır. Kullanıcılar Banyo – Duş Şikayetleri olduğu zaman firmalara genellikle telefon veya mail atarak bu konuda sorunların giderilmesi için çağrıda bulunmaktadırlar. Fakat ülkemizde bazı firmalara özel olarak satın alınan ürünlerden sonra bir destek almanız zor duruma gelmektedir.

Sanal ortamda araştırma yaptığınızda satın aldığınız ürünlerinizin veya almadan önce hangi şikayetler ile karşılaştıklarını görebilirsiniz. Diğer kişilerden bu konularda yardım alarak sizlerde o ürünlerde bilgi sahibi olarak satın almadan düşünme aşamasına geçebileceksiniz. Banyo için alınan ürünler bir kere takıldıklarından dolayı devamlı değiştirme yaptıklarınızda takılan yerlerde de oynamalar olacaktır. Bu bakımdan dolayı her alınan ürünlerinizde şikayetlerin ardı arkası kesilmeyecektir. Sizlerde bu sorunlar ile karşılaşmamak için Banyo – Duş Şikayetleri için firmalardan garantili ve faturalı bir şekilde ürünlerinizi satın almalısınız. Aksi taktirde oluşacak sorunlarda firmalar sizlere güvence kapsamı vermemektedirler.

Kurumsal firmalar kendilerine yeterince piyasada tecrübe kazandıklarından sonra artık fazla bir garanti kapsamlarına bakmamaktadırlar. Bu sorunlar sıklıkla teknoloji ürünleri kullanan kişilerde oldukça sık rastlanmaktadır. Herhangi bir mağazadan satın almış olduğunuz banyo ürünleri için mutlaka evinizde montajlama aşamasında yanlarında olmanız sizin için bir avantaj olacaktır. Herhangi bir işçilik kazalarında veya yanlış takma işlemlerinde firmayı şikayet etme durumu olacaktır. Banyo – Duş Şikayetleri önemle dikkat etmeniz gereken servislerin hangi günler arasında olduğu ve saatinde gelip gelmediğine bakmalısınız.

Gönderen:
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Şubat 18, 2017
Kategori : Tüketici Hakları
Yorum : 0
Okunma : 517 okunma
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..
Türk Telekom Haksız Kazanç Elde Etmeye Çalışıyor
Mart 11, 2018
|
Kategori: İletişim
Merhaba; 0224**6666 Numaralı Telefon ve internet hattımı nakil yapılmak üzere telefonla arayıp başvuruda bulundum Türk Telekoma. Neyse bana borcumdan dolayı nakil başvurusunu alamayacaklarını söylediler. Haberim olmadan beni icraya vermişler. İcra bo..