Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Aydınlatma Şikayetleri

Piyasada aydınlatma konusunda ün yapmış firmalardan ürünler aldığınızda garanti kapsamı içerisinde olduğunu görmekteyiz. Fakat bazı firmalar almış olduğunuz ürünlerin garantilerini sizlere ücret karşılığı olarak ödeme istemektedirler. Bu bakımdan dolayı Aydınlatma Şikayetleri olarak firmanın bu konuda müşteri temsilcileri ile irtibata geçiniz. Sizlere yardım etmeyen firmalar ile çalışmamanızı önermekle birlikte ödemelerinizi mutlaka geri isteyeniz. Yaptığımız çalışmalar sonucunda bazı müşterilerin geri ödemelerini alamadıklarını, almış olduğu ürünlerin bir süre sonra bozulmaları gibi sık karşılaşılan şikayetler karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle önce farklı ve yenilik tarzlarda ürünler almadan önce mutlaka araştırılmasının yapılması gerekmektedir.

Kurumsal olan firmaların çağrı merkezlerine baktığımızda tüketicilerin almış olduğu ürünlerde sorunlar yaşanmasında yardımcı olmadıklarını görmekteyiz. Konusunda uzman ve tecrübeleri sabitlenmiş firmalar gördüğümüzde Tüketici Danışma Hattı olarak aradığımızda telefonlara çıkmayan firmalarda görünmektedir. AVM merkezlerinden almış olduğunuz ürünlerin geri iadeleri olarak bayilik firmaları bu ürünleri kabul etmemektedir. Sorunların çözümü için aldığınız ürünü mutlaka genel merkezlerinden iletişimden arayarak bu konuda bilgiler alabilirsiniz. Bu sayede Aydınlatma Şikayetleri olarak sizlere yardımcı olan firmalar ile çalışmanız sizin daha iyi olacaktır.

Garanti kapsamında almış olduğunuz ürünlerde genellikle 2 yıl hizmet verilecekleriniz belgeler ile görebilirsiniz. Bazı ürünlerin kendi sorunlarından dolayı erken bozulmasıyla beraber firmalara gönderme yapıldıklarında sorunların çözümüne ulaştırmamaktadırlar. Şikayetler olarak baktığımızda bu sorunların çözümü için mutlaka ilgili firmalara Aydınlatma Şikayetleri konusunda bilgilendirme yapmanız gerekmektedir. Sorunların en çok yaşandığı yerlerden biri de bahçenize takılan ampullerin sinekler tarafından etrafta toplanmasından kaynaklanmaktadır. Bu sorunların çözümü için mutlaka almış olduğunuz yerden bu çalışmalar ile ilgili yeni ürünlerin çıkarılmasını isteyebilir ve almış olduğunuz ürününüzün değişimini istekte bulunabilirsiniz. Tüketici Danışma Hattı bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır.

Gönderen:
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Şubat 18, 2017
Kategori : Tüketici Hakları
Yorum : 0
Okunma : 587 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..