Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Avcılık ve Atıcılık Şikayetleri

Avcılık ve Atıcılık Şikayetleri

İnsanların yapabileceği pek çok spor türü ve hayatlarında devam edebilecekleri pek çok spor dalı bulunmaktadır. Ancak bazı spor türleri belirli zamanlarda ve belirli yerde yapılması gereken sporlar arasında yer almaktadır. Bu anlamda belli bir yeri ve zamanı olması gereken spor dallarından bazıları atıcılık ve avcılıktır. Dikkat edilmesi gereken ve özen gösterilmesi gereken spor dallarından bir tanesi olması nedeni ile insanların kalabalık olduğu yerlerde ya da canlılara zarar vermeyecek şekilde yapılması gerekir. Ancak insanların bu gibi durumlarda kuralları çiğnemesi halinde avcılık ve atıcılık şikayetlerinde bulunabilirsiniz. Bu gibi durumlarda insanların ya da diğer canlıların yaşamlarını tehlikeye sokan insanlardan daha hızlı kurtulabilirsiniz.

Avcılık ve atıcılık sporları ile uğraşanlar olduğu gibi bu gibi dallarında da kendine ait kuralları ve belli zamanları bulunur. Ancak bu kurallar ve dönemler içinde yapılması gereken spor dalları kural dışında çıktığında çevrede yaşanan her insan ya da hayvan için tehlike arz eder. Bu gibi durumlarda yetkilileri uyarmanız ve duruma müdahale etmeniz gerekir. Bunun için avcılık ve atıcılık şikayetleri hatlarını kullanabilirsiniz. Bu hatları kullanarak konu hakkında yetkili kişileri de haberdar edebilir ya da edilmesini sağlayabilirsiniz.

Avcılık ve atıcılık şikayetleri hatlarını kullanarak aynı zamanda da doğru bir karar almış olursunuz. Diğer canlıların hayatının tehlikeye sokan ya da size zarar verebilecek olan kişilerden kendinizi koruyabilmenize adına yaptığınız şikayetlerde hangi kurumlara ya da hangi yerlere başvurmanız gerektiğini öğrenebilir ya da bu spor dallarındaki uygunsuz hareketlerde ne tür yaptırımların olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu şekilde hem çevrenizdeki hem de diğer yerlerdeki pek çok insana ulaşabileceğiniz gibi siz de daha duyarlı bir insan olabilirsiniz. Hatlardan yararlanarak nasıl bilgi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Gönderen:
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Şubat 18, 2017
Kategori : Tüketici Hakları
Yorum : 0
Okunma : 1.013 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..