Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Avast Antivirüs Firması Aboneliğimi Kullandırmıyor

Bilgisayarım için 14.12.2016 tarihinde internetten kredi kartımla avast antivirüs şirketinden 54 küsur tl ödeyerek antivirüs programı aldım. Programı çalıştırmak için şifre göndermediler sayısını hatırlamadığım kadar yaptığım yazışmalarda, bir çok anlamadığım ingilizce cümlelerden sonra, türkçe olarak cevaplarla karşılaştım. Bu ısrarlardan ötürü, acaba banka ödemesinde sorun mu oldu, diye düşünerek, banka hesabıma da ulaşamadığımdan, 30.12.2016 yılında aynı firmadan yeni bir antivirüs programı satın aldım. Yine 40 küsur lirayı kredi kartımla ödedim fakat yaşadıklarımın aynısı tekrarlandı. Programa bir türlü sahip olamadım ocak 2017 başlarında, kredi kartı ekstremi gördüğümde, her iki ödemenin de yapıldığını, toplamda 2 program için 106 tl civarında ödeme yaptığımı gördüm. Öğrenci oğlumun izine gelmesi ve ingilizce bilmesi üzerine bana yardımcı olmasını istedim. Oğlum da defalarca yazmasına ve kredi kartı ekstresini kendilerine göstermesine rağmen hala çözüm bulunamadı. Neredeyse 2 aydır parasını ödediğim programı kullanamadığım için ödediğim 106 tl’nın iadesini istiyorum.

Gönderen: K. Irak
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Şubat 12, 2017
Kategori : İnternet
Yorum : 0
Okunma : 613 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..