Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Arçelik Tv Her Yıl Tekrarlanan Arıza Ücreti 650 TL

Size üzülerek mağduriyetimizden bahsedeceğim. 2012 yılında Arçelik markalı 127 ekran televizyon satın aldık. 3 yıl garanti kapsamında idi. Geçtiğimiz yıl bir arızası oldu. Arızası da ekran kartı ışık kartı vs. Arçelik servisini aradık geldi tamir edildi 650 tl ödemesi yapıldı. Ardından geçen hafta yine aynı arıza ortaya çıktı. Ses var görüntü yok ve şimdi de televizyonumuzu alabilmemiz için servise 700 tl ödememiz gerekiyor. Pardon ama biz her yıl 600-700 tl mi ödeyeceğiz. Böyle bir şey görmedim Arçelik gibi köklü bir firmaya da bunu hiç yakıştıramıyorum ve hakkımı ne olursa olsun arayacağım. Televizyon alıyoruz uzun vadeli bakıyoruz. Kaliteli olsun en başta güvenilir olsun diye arçelik alıyoruz ama tv’nin ömrü 3-5 yıl mı nedir anlamadım ki. En kısa zamanda gereğinin yapılmasını rica ediyorum. Ödeme yapmayacağımı bildirmek istiyorum. Ayrıca televizyonun iadesini istiyorum. Arçelik firması olarak lütfen size yakışan olumlu çözüme gideceğinizi ümit ediyorum.

Gönderen: F. Karaer
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Kasım 08, 2017
Kategori : Elektronik
Yorum : 0
Okunma : 232 okunma
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..
Türk Telekom Haksız Kazanç Elde Etmeye Çalışıyor
Mart 11, 2018
|
Kategori: İletişim
Merhaba; 0224**6666 Numaralı Telefon ve internet hattımı nakil yapılmak üzere telefonla arayıp başvuruda bulundum Türk Telekoma. Neyse bana borcumdan dolayı nakil başvurusunu alamayacaklarını söylediler. Haberim olmadan beni icraya vermişler. İcra bo..