Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Arçelik Servisi Hiçbirşey Yapmadan Ücret Alıyor

Arçelik marka fırın ve bulaşık makinesi için 0212 634 10 10 telefon numarasından servisi aradım açılmayınca diğer numarası 0212 634 40 46’yı aradım. Telefonu açan arçelik beko deyince daha önce iki defa ücret ödedim iki defa ücret ödemeyeyim diye (birinci sefer gelip arıza tespiti yapıp üccretini alıp ikinci kez gelmişlerdi) bu kez marka ve modellerini söyledim. İstanbul cad. 3.sk. No.9/ A. Bağcılar/İst adresinde bulunan servis elemanları 20-09-2017 tarihinde geldiler fırını onarıp 120 lira aldılar fiş no 20261537. Bulaşık makinesi için bu modelin yedek parçaları üretilmediği için parça temini yok deyip 40 lira da onun için fiş kestiler, fiş no 20261538 bir hizmet vermeden ne parası alacaksanız bunu almayın desem de servise gelir konuşurum dediysem de bizim hesap teslim etmemiz lazım dediler ben de daha sonra gider yetkili müdürle konuşurum iade ederler diye düşünerek ödedim, servise gittiğimde müdür yoktu oradaki yetkili beni 0 ücreti almakta haklı olduklarını inandırmaya çabaladı müdüre iletmelerini söyledim. Daha sonra defalarca gitiysem de hep aynı cevabı aldım. Bu ücretin alınmasının haksız olduğunu düşünüyorum bu servisten şikayetçiyim.

Gönderen: A. Rıza
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Kasım 09, 2017
Kategori : Beyaz Eşya
Yorum : 0
Okunma : 484 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..