Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Aqua Park Şikayetleri

Aqua Park Şikayetleri

Tatil yapmak herkesin en doğal hakları arasında yer almaktadır. Tatil yapmak amacı ile gittiğiniz otel ya da pansiyonlarda genel olarak aqua park ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Aqua park hizmeti bulunan otellerde kimi zaman şikayetçi olduğumuz durumlarla karşıya kalabiliriz. Aqua park şikayetleri arasında aşırı doluluk, çağrı merkezi ve iletişim merkezi, fiyat- ödeme, güvenlik- cankurtaran, mekan- kullanışlılık- ferahlık- personel davranışı ve sağlık hizmeti, servis hizmeti, su- temizlik- hijyen, temizlik- hijyen, yiyecek- içecek ve diğer olmak üzere kategorilere ayrılmıştır.

Aqua park şikayetleri bu kategoriler arasında farklı farklı şikayetler barındırmaktadır. Bu şikayetleri inceleyecek olursak güvenlik tarafından içeri alınmayan otel müşterileri, bazı aqua park otellerde verilen kalitesiz hizmet, eşi ya da sevgilisi ile gelmeyen kişilerin havuza doldurulması, iyi fiyat almalarına rağmen kötü muamele gören müşteriler, kaba personel davranışları, aqua park da eşya kaybeden müşteriyi kovan personel tutumu, çok klorlu suyu bulunan havuzdan çıkan çocukların ciğerlerinde yanma meydana gelmesi, temizlenmeyen havuz, kalitesiz hizmet anlayışının hakim olduğu havuzlar, evli çiftlere farklı muamele de bulunan aqua park hizmetleri, fiyatları yüksek olan aqua park, işletme personelinin kaba tavırları, öğrenci indirimi yapılan aqua park, ulaşım ve organizasyon bozukluğu olan aqua, erkeklere tek kişilik yapılan üyelik, art niyetli yönetim ve çalışanları, Burhan felek yüzme havuzu personel davranışı gibi şikayetlere rastlayabilirsiniz.

Aqua park şikayetlerinde yer alan bu şikayetlerin bazılarının asılsız olduğu iddia edilmektedir. Bu şikayetler arasında yapılan incelemede bazı personel davranışlarının düzeltilmesi gerektiği, havuz sularının temizliği, müşteri memnuniyetini sağlayacak çalışmalar gibi düzenlemelerin yer alması gerekliliği otel görevlilerine hissettirilmeli ve ona göre harekete geçilmelidir.

Gönderen:
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Şubat 18, 2017
Kategori : Tüketici Hakları
Yorum : 0
Okunma : 613 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..