Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Alp İnternational Parayı Alıp Ürünleri Göndermedi

Mayıs ayının 7’sinde alçı boya ve amerikan panel kapı için anlaştığımız 3000 tl’nin yarısını kapora alıp çok pis çalışılan ve 10 güne yakın süren ve işçiliği berbat bir alçı işleminden sonra kapıların gelmemesi, Özcan beyin telefonları açmaması, kaporadan kalan parayı iade etmemesi üzerine d..dırıldığımızı anlayıp kendisine ihtarname çektik ve cevap bekliyoruz. Neyse ki bizim elimizde sözleşme ve fatura var, yan komşumuza da yapacağı kapılar için 800 tl kapora alıp halen onlarında ne kapısını ne de parasını getirmemiştir. Sakın böyle d..dırıcılara paranızı kaptırmayın bence.

Gönderen: A. Tek
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (1)
A. Çakır

İlgili hanımefendi firmamızın alçı-boya işlerini yapan Özcan Y. Bey ile bir anlaşma yapmış olup, firmamızla başka bir bağlantısı bulunmamaktadır. Özcan Beyden bu konuyla alakalı dökümanları ve savunmasını almış durumdayız. İnternet üzerinde sayfalara yazılan konulara dikkat etmek gerektiğini düşünerek yukarıda yazılan ibarelerle alakalı kanuni hakkımızı sakladığımız ve gerekirse bu konuda avukatımıza talimat vereceğimiz konusunda bilgilendirmek isteriz.

Mayıs 30, 2015
Kategori : Emlak
Yorum : 1
Okunma : 1.629 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..