Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Akbak Otomotiv Renault Servisi Resmen Kandırıyor

Clio sport tourer aracım yolda kaldı çalışmadı. Acil akbak servisi aradım yol yardımı gönderdiler. Yol yardım gelip baktı dalga geçer gibi aracınız çalışmıyor dedi çekicinin telefonunu verip gitti. Kendisi bile arama lütfunda bulunmuyor. Halbuki çekici de kendilerinin. Yani hem çekici hem de yol yardıma para ödemiş oldum. Ertesi gün aracımın motor tesisat kablosunun arızalandığını yenisinin 4000 tl tamirinin 1500 tl olduğunu söylediler. Tamirde anlaştık daha sonra bir fiyat araştırması yaptım. Orijinal kablonun şase numarası girerek baktılar 1700 tl olduğunu işçiliğin de 2-3 saat olduğunu söylediler. Yani 2000 tl’ye yapılacak bir iş için bana 4000 tl fiyat vermişler. Sonra tamir faturasını aldığımda kablo tamirine 10 saat işçilik yazıldığını gördüm. Yani 2 saatlik işe 10 saat. Yaklaşık 1000 tl. Daha sonra servis danışmanı ile görüştüğümde kablonun 1725 tl olduğunu kabul ediyor ama benim aracıma renonun orijinal kablosunun daha kalitelisini takacaklarını fiyatının da 3850 tl olduğunu söyledi, çok inandırıcı değil mi? 10 saatlik kablo tamiri işçiliğine ise hiç bir şey diyemedi. Müdür beye aratayım sizi dedi ama tabi ki aramadılar, bekliyorum. Fatura ektedir.

Gönderen: E. Küpeli
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Mart 08, 2018
Kategori : Otomotiv
Yorum : 0
Okunma : 813 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..