Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Adaland Aquapark Kalitesi Sıfır

17.05.2015 pazar günü Adaland’a gittim, geçtiğimiz sene gidip çok beğendiğim için bu senede gitmek istedim ama çok büyük bir hayal kırıklığına uğradım. Kaydıraklar bakımsız tehlike içeriyor, elemanlar yetersiz ilgisiz, kurum kurumsal bir firma düşüncesinden çok imece tarzında bir şekline dönüşmüş. Girişte kişi başı 65 tl ödedim ve karşılığında da bütün kaydırakların açık olduğu aktivasyonların olduğu bir gün bekledim ve bu şekilde de tebliğ edildi ama içeri girdiğimde gördüğüm manzara çok kötüydü. Hangi kaydırağa binmek istesem, sezon olmadığı için kapalı veya bazı kaydıraklar kapalı 14:00-16:00 saatleri arasında açılacak gibi komik açıklamalar duydum. Ben kesinlikle gitmenizi tavsiye etmiyorum bir sonra ki gidişimde biraz daha ileride yeni yapılan başka bir aquapark olduğunu öğrendim. Orayı tercih edeceğim çünkü bu kaydıraklarda insan sağlığını tehdit eden durumlar var. Kesinlikle tavsiye etmiyor, Adaland Aquapark’ı buradan şiddetle kınıyorum.

Gönderen: T. Perçimli
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Mayıs 28, 2015
Kategori : Mekan
Yorum : 0
Okunma : 2.135 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..