Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Yardımcı Olmuyor

17.07.2017 tarihinden Ak Gsm Vodafone bayisinden 57 tl’ye içinde 22 tl olan (+90 541 260 **) kontörlü hattım akşam saatlerinde açıldı
içinde mevcut olan 22 tl yaptırdığım 19 tl olan pakete kesildi ve 3 tl kaldı ama hat arama yapmıyor paket ve kontör olduğu halde sadece sms gönderiyor, bunun için müşteri temsilcisini aradım ilgilenmeyip bayiye yönlendirdiler, 18.07.2017 saat 20:00 gibi bayiye gidip tekrar müşteri temslcisini aradım iletişime geçen elif hanım telefonu yüzümüze kapatarak yardımcı olmadı, müşteri memnuniyeti bu mu yoksa Vodafone şirketi d..andırıcı mı? Son olarak 19.07.2017 tarihinde 20 tl yüükledim yine arama yapılamıyor dedi, sorunumun en kısa zamanda çözülmesini istiyorum.

Gönderen: S. GÜNER
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Ağustos 03, 2017
Kategori : İletişim
Yorum : 0
Okunma : 1.065 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..