Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Vivense Mobilya’dan Alışveriş Yapmamak İçin 8 Sebep

Merhabalar,
Öncelikle sizlere içinde bulunduğum durumu aktarmak istiyorum. Ben 06.12.2017 tarihinde ‘Agapito Sürgü Dolap 150 cm’ ürününün siparişini verdim ve maalesef hala elime tam olarak geçmedi (2 ay oldu). Sizlere yaşadığım sorunları aşağıda sıralıyorum:
– Öncelikle Vivense üretici değil, tamamiyle aracı firma ve bu yüzden sorunlarınızın gerçekten kontağı değil.
– Ürününüzü sadece apartmanınızın önüne bırakıyorlar ve gidiyorlar. Herhangi bir şekilde katınıza kadar çıkarmıyorlar. Ikea sizin kapınıza kadar çıkarıyor.
– Ürünlerin paketlemeleri çok ama çok kötü illa bir yerinde çizik ve kırık halde gönderiyorlar.
– Ürünleri kurulumda anlıyorsunuz ki hiç ama hiç dayanıklı değil.
– Ürünün delikleri yanlış yere delinmiş ve ve bunu belirtmeme rağmen hala bana aynı şekilde yanlış ürünü gönderiyorlar.
– Bana başka bir ürünün kurulum kılavuzunu göndermişler. Ve de hiç açıklayıcı değil.
– Ürünleri kargoya vermeden önce herhangi bir bilgilendirme mesajı göndermiyorlar. Bizler çalışan insanlarız ve her an evlerde bulunamayız. Bunu kendilerinden özellikle rica ettim fakat yapmıyorlar.
Eğer paranızı sokağa atmak istemiyorsanız tavsiyem sakın ama sakın vivense’den alışveriş yapmayın. Evimdeki yere ölçü açısından uygun diye buradan aldım; fakat, keşke evimi değiştirseydim daha kolay olacaktı. Açıkça ve net bir şekilde söylüyorum ki, hayatımda verdiğim en kötü karar Vivense’den alışveriş yapmaktır.

Gönderen: Ş. Kaan
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Şubat 15, 2018
Yorum : 0
Okunma : 1.082 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..