Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Vestel Çamaşır Makinesi 1 Ayda 2 Kere Ön Camı Patladı

Arkadaşla Vestel’den çamaşır makinası aldık 1 ay sonra ön camı patladı ben de servise gönderdim ön camı değiştirip geri gönderdiler 3 hafta sora aynı şekil gene patladı ödediğim paranın hakkı için ürünün bozuk olduğunu değişim istediğimi belirttim. Vestel çözüm merkezi 1 sene daha garantisini uzatacagını söyledi şimdi size soruyorum. Bu mu hak. Bu mu hizmet. Arkadaşlar Vestel Müşterisini bir kerelik düşünüyor Ben bunu anladım. Yemin ederim bizim insanımız kazanmasın kardeşim elin yabancısı en azından tüketicisine saygı duyuyor. Bundan sonra yabancı markaları kullanacağım. Evimdeki kullandığım vestel marka ürünleri 2.el’ciye yok pahasına verdim. Bir daha Vestel mi. TÖVBE. He Bu arada. Tamire gönderdiğim makina 4 aydır bana geri gelmedi muhtemelen ürünü satmışlardır, yazıklar olsun.

Gönderen: B. Yılmaz
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Ağustos 03, 2017
Kategori : Beyaz Eşya
Yorum : 0
Okunma : 1.081 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..