Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Uğur Ocakbaşı Karışık Izgara Sorunu

merhabalar, 12.05.2015 tarihinde akşam yemeği için Uğur Ocakbaşı lokantasına gittim oğlumla. Bir porsiyon karışık ızgara istedim birde cips. Yemekler masaya geldiğinde şok oldum, önce karışık ızgara geldi, tabakta sadece 3 çeşit vardı: kuşbaşı, (çiğdi doğru düzgün pişmemişti) tavuk şiş ve adana. Bu 3 çeşitte yarımşar şişti. Genelde karışık ızgara yediğimde en az 4 çeşit olur başka lokantalarda, çoğunlukla 5 çeşit, doyumluk değildi tadımlıktı. Önce belki bir yanlışlık olmuştur yada diğer malzemeleri kalmamıştır diye düşündüm. Kasaya ödeme yapmaya gittiğimde garson kasadaydı, kendisine şikayetimi dile getirdim. Her yerde karışık ızgara en az 4-5 çeşitten oluşur sizde neden 3 çeşit diye sordum. Garson bana normali 3 çeşittir her yerde de aynıdır diye iddia etti. Bende kendisine bir çok restorantta, lokantada yerim, eve sipariş veririm yediğim 3 çeşit olan tek karışık ızgara buradaydı dedim. Garson direnipte ağzını gözünü değişik şekiller vererek, aşağılarcasına bir de benim yanlışım olduğunu ısrar edince, bende gerekli yere şikayet edeceğimi bu kadar gramajı düşük ve az çeşitli karışık ızgarayı onaylamadığımı belirttim, ödemeyi yapıp çıktım. Kolay para kazanmıyoruz bu şekilde kandırılmakta istemiyoruz. Lütfen gereğini yapar mısınız? Lokantalar her geçen gün porsiyon gramajını düşürüp, haksız kazanmasınlar, şimdiden teşekkür ederim.

Gönderen: Ü. Yıldırım
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Mayıs 13, 2015
Kategori : Mekan
Yorum : 0
Okunma : 1.400 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..