Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Tüketici Bilgisayar Şikayetleri

Bilgisayar Şikayetim Var

Çağımız bilgisayar çağı olduğundan bilgisayar hemen hemen her evde bulunmaktadır. Kullanılan bilgisayarınız bozulduğu zaman ya da yeni aldığınız bir bilgisayarda bir sorun oluğu zaman haklı olarak aldığınız firma ile iletişime geçme yolunu tercih edersiniz. Firma öncelikle arızalı bilgisayarınızın nasıl bir arızaya maruz kaldığı bilgisini sizden öğrenir ve ardından arızaya sebep olan durumun üretim hatasından mı yoksa kullanıcı hatasından mı kaynaklandığını anlamaya çalışır.

Bilgisayar şikayetleri hizmetinden yararlanarak bilgisayarınızdaki durumu yetkililere bildirmek istiyorsanız BilgisayarSikayet.com adresinden yararlanmanız faydanıza olacaktır. İlerleyen zamanlarda bu adrese girerek inceleme yapmanız durumunda bilgisayarla ilgili şikâyette bulunanların yaşadıkları sorunlar hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Bilgisayar şikayetle ilgili şikâyetler arasında en çok değinilen konular arızalı tuş takımının bulunması, bilgisayar teslimatında sıkıntı, arızalı ürün değişikliğinin yapılmaması, yan sanayi ürünü, laptop sorununun giderilmemesi, tamire giden bilgisayarınızın kusurlu teslim edilmesi, müşteri hizmetleri sorunu, hediye çeki kullanımı, ücret iadesi yapılmaması, fiyatlarda tutarsızlık, eksik ürün gönderimi, kutusundan bozuk çıkan sıfır ürünün değişiminin gerçekleşmemesi, indirim kuponunda kesinti yapılması, bilgisayar alım işlemleri esnasında ödeme koşullarının taksitle gerçekleştirilemiyor olması, hızlı gönderim yapılmaması, tamirdeki ürünün uzun sürede tamir işleminin gerçekleştirilememesi, bozuk kartuş temini, arıza ünitesinde çalışanların müşteriye gereken ilgiyi göstermemesi gibi pek çok sebep sayılabilmektedir.

Bilgisayar şikayet adı altında yapılan bu şikâyetler sonucu değerlendirilmediği sürece internet ortamındaki şikâyet listelerinin başında yer almayı her zaman hak edecektir. Bilgisayar çağında yaşayan bir toplum olarak bu durum bizi fazlasıyla rahatsız etmektedir. Bu durumun bir an önce çözüme kavuşturulması ile bilgisayarların hem satış oranlarında bir yükseliş meydana gelebilecek hem de üretiminde teknik hata olan bilgisayarlar varsa onlarla ilgili sorun giderilmiş olacaktır. Sorunlar giderildikçe ilgili markanın satışını yapan firmalarında itibarı giderek artacaktır.

Bilgisayar şikayetleri hepimizin başına gelen ancak en çok da servis hizmetinden şikayetçi olduğumuz bir durum. Bazı bilgisayar firmalarının yaşadığımız şehirlerde yetkili servislerinin olmaması ve servis ağının kötü olması sonucu pc arızalarında tamir süresi neredeyse 1 ay gibi bir süreyi bulmakta ve bizler mağdur olmaktayız. Eğer ucuz bilgisayar diye bilgisayar almak istiyorsanız bunu denemeyin bile. Ucuz olarak sunulan bilgisayarlarda mutlaka ileride çıkabilecek sorunlar da olabilir.

Gönderen:
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Mayıs 04, 2016
Kategori : Tüketici Hakları
Yorum : 0
Okunma : 1.426 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..