Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Tüketici Beyaz Eşya Şikayetleri

Beyaz Eşya Şikayetim Var

Beyaz eşyalar konusunda firmaların hassas davranması gerekmektedir. Aksi halde tersine işlemler yada sıkıntılar başlayabilmektedir. Müşteri memnuniyeti olarak algılanan beyaz eşya sektörü oldukça hareketli ve oldukça rakibi bol olan bir sektördür. Bu nedenle firmalar arası rekabet ortamı bulunmaktadır. Fakat müşteriler için firmalar daha çok müşteri memnuniyetine bağlıdır.

Böylelikle müşterilerden gelen talep istek ve şikayetleri göz ardı eden firmalar için Sikayet.com olarak hizmet verilmektedir. Tüketiciler için büyük sorun olan beyaz eşya ürünleri bazen oldukça problemli olabilmektedir. İşte o an beyaz eşya firmalarının sahipleri gerekeni yapmadığı an bizlere sitemiz üzerinde ulaşarak detayları anlattığınız takdirde sizlere yardımcı olacağız. Bizler sizler için en iyi şekilde hizmet vermeye gayret edeceğiz.

Aspiratör ve davlumbaz olarak bilinen beyaz eşyalarınızda özellikle garantisi olduğu halde sıkıntı yaşıyorsanız ve servisi sizlerle ilgilenmiyorsa bizlere müracaat ederek gereken işlemleri hızlandırmak adına sizlere yardımcı olalım. Her şikayetinizde sizlerle birlikte büyüyen firma anlayışımız aspiratör ve davlumbaz konusunda da oldukça hassas davranmaktadır.

Böylelikle sizler için açılan sitemiz sizlere en iyi şekilde hizmetlerini vererek daha iyi bir konuma gelmenizi desteklemektedir. Beyaz eşya firmalarından gelen tüm şikayetleri bu site üzerinden değerlendirerek sizlere en sağlıklı biçimde hizmetler sunmaktayız. Bu zaman zarfında sizler için sitemiz üzerinden sorunlarınıza cevap vermekteyiz. Beyaz eşya şikayet konusunda ise her zaman sizlere sağlıklı bilgiler vererek sizlerle birlikte çözüm yolları aramaktayız.

Sitemiz üzerinden çamaşır makinesi, buzdolapları, derin dondurucular, bulaşık makinelerinde çıkan problemler hakkında bizleri bilgilendirmeniz gerekmektedir. Bu durum karşısında sizlere gerekli bilgileri sitemiz üzerinden yayımlayacağız. Eğer bir ailenin bir adet bulaşık makinesi bulunmaktaysa ve bu bulaşık makinesi garantili olarak sizlere verildiği için garantisi bitene kadar hiç bir şekilde sizlerden ücret talep edemezler.

Fakat garanti dahilindeki beyaz eşyası olan ailenin o ürünü bozulursa servisini arayarak yardım istemeleri gerekmektedir. Bu nedenle karşılarında muhattap bulamadıklarında bizlere haber vererek detaylı bilgi ve yardım istemeleri daha mantıklı olacaktır. Beyaz eşya şikayetlerinizde bizler her zaman sizlerin yanında olmaya özen göstereceğiz.

Gönderen:
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Mayıs 03, 2016
Kategori : Tüketici Hakları
Yorum : 0
Okunma : 1.497 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..