Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Tüketici Belediye Şikayetleri

Belediye Şikayetim Var

Tüketici olmanın insanlara yüklediği pek çok sorumluluk bulunmaktadır. Aynı şekilde insanlara hizmet sağlayan kurum ve kuruluşlar için de tüketicinin memnuniyetini sağlamak birincil görevlerden biridir. Bu konuda daha kaliteli ve düzenli bir çevrede yaşamak için oldukça önemli olan belediyelerin kaliteli hizmet vermeleri oldukça önemlidir. Belediyelerin hizmet vermekle yükümlü oldukları kişilere tam anlamıyla kaliteli ve güvenilir hizmet verememeleri insanların şikâyetlerini ortaya çıkarmaktadır.

Bu nedenle belediye şikayetlerine yönelik Sikayet.com adresi hizmet aldığınız belediyeniz hakkındaki şikâyetlerinizi iletebileceğiniz siteler arasında yer almaktadır. Bu anlamda insanlar için oldukça önemli bir hizmet olarak, belediye şikayetlerinizi daha hızlı ve güvenilir bir şekilde internet ortamında yayımlayabilir ve bu tür sitelerdeki şikâyetleri oldukça önemseyen belediyenizin harekete geçmesini sağlayabilirsiniz.

İnsanların belediyeleri ile ilgili yaşadıkları sorunları ve şikayetlerini güvenle dile getirebilecekleri bir adres olan Belediye Şikayet tüketiciler için üzerine düşen görevleri eksiksiz yerine getirmek amacıyla elinden geleni yapmaktadır. Sizler de son derece sitemizi ziyaret edebilir ve belediyelere dair şikâyetlerinizin etkili bir şekilde yerine ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

İnsanların hayal ettikleri çevreye ve düzene sahip olmaları için belediye başkanlarına büyük iş düşmektedir. Bu konuda ilgili yönetime sitemizde yer alan şikâyet bölümü ile ulaşabilir ve şikayetçi olduğunuz konuları yazabilirsiniz. İnsanların büyük ölçüde şikâyetleri sonucunda olumlu sonuç almalarını sağlayan site kalitesinden ödün vermeden tüketicilerin güvenebileceği şikâyet platformlarından biri olma yolunda ilerlemektedir.

Bu konuda sizler de bağlı olduğunuz belediyenizin sorumsuz hizmet ve davranışlarına karşı duyarsız kalmayarak sitemiz üzerinden şikayetlerinizi yazabilirsiniz. Bu alandaki en önemli amacımız tüketicilerin yararına hizmet vermek ve belediye hizmetleri konusunda istedikleri kaliteye ulaşmalarına aracı olmaktır. Bu amacımıza ulaşmak için oldukça özen ve gayret gösteren site ekibi ile daha güvenli ve kaliteli belediye hizmeti almayı sağlayabilirsiniz.

Özellikle fazla nüfusa sahip olan bölgelerde yaşanan sorunların yetkili kişilere kısa sürede ulaşmasını sağlamak için sitemizi kullanarak şikayet mesajınızı yazabilirsiniz. Bu şekilde hem bilinçli tüketici davranışı sergileyebilir hem de şikâyetlerini dile getirmekten çekinen kişilere örnek olabilirsiniz. Genel olarak en iyi hizmet için bilinçli olmak oldukça önemlidir.

Gönderen:
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Mayıs 02, 2016
Kategori : Tüketici Hakları
Yorum : 0
Okunma : 1.473 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..