Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

TTnet İnterneti Bağlamadı

8802435*** numaralı fiber internet aboneliğim 4.4.2015 tarihinde başvurum alında fakat bugüne kadar hala internetim bağlanamadı. Türk Telekom’dan defalarca kontrole geldiler sorun çözüldü deyip gittiler ama hiçbir değişiklik olmadı. En son geldiklerinde yine sorun çözüldü denildi ve adsl ışığı yandı fakat bu seferde modem ayarları yapılı olmasına rağmen internet ışığı yanmıyor. Şikayet kaydı yenilendi ama sonuç ev içi kablolar yada modem arızalı denildi fakat ben TTnet’e geçinceye kadar bu hat üzerinden superonline ile interet kullanıyordum yani ne bağlantımda ne de modemim de bir sorun yok. Hattın iptalini istediğimde 200 tl gibi bir rakam modem ücreti ödemem isteniyor. Ben modemi iade etmek istediğimi belirtsem de maalesef böyle bir hakka sahip olmadığım belirtiliyor ve üstüne üstlük 1 mb’ını dahil kullanamadığım aboneliğime ait 1 aylık kullanım faturası kesildi. Artık kullanamadığım hizmetin acilen hiçbir ücret ödemeden iptalini istiyorum ve kimseye TTnet’i tavsiye etmiyorum. Müşteri hizmetlerinde sıfırlar hiçbir konuda sizi düzgün bir şekilde yönlendirme yapamıyorlar, arıza kaydı açacaklarına şikayet açılıyor.

Gönderen: G. Yıldız
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Mayıs 13, 2015
Kategori : İletişim
Yorum : 0
Okunma : 1.537 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..