Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Sinemia Tarafından Mağdur Edildim

Kasım ayında sinemia’dan 9 aylık üyelik aldım ve parasını 404 lira peşin ödedim. Üyeliğimi kasım ayı boyunca sorunsuz şekilde kullandım. Ancak 02.12.2017 tarihinde sinemaya gittim ve iki aşamalı bilet aldım. Bunun sonrasında hiçbir açıklama yapmadan üyeliğim iptal edildi. Mail attığımda cevap olarak iki aşamalı bilet aldığımda bilet fotoğrafını yüklemediğim için üyeliğimin iptal edildiği söylendi. Daha öncesinde iki aşamalı biletin ne olduğuna dair bir bilgi verilmediği için ne yapmam gerektiği hakkında bir fikrim yoktu ve daha önce fotoğraf yüklemeden iki aşamalı bilet aldım. Hatta fotoğraf yüklemeden üyelik kullanan arkadaşlarım mevcut. 2 aralıkta aldığım bilet elimde. Defalarca mail atıp yardım ve çözüm önerisi talebinde bulundum ancak hiçbir şey yapılmadı ve ben 19 gündür mağdur ediliyorum. Ayrıca faturamı istedim yollamadılar, telefon numaraları olmadığı için herhangi bir şekilde arayamıyorum tek ulaşım şeklim mail ona da cevap yok. Sürekli geçiştiriliyorum, gün geçtikçe hem üyelik günüm hem param yanıyor.

Gönderen: H. Kaya
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Ocak 05, 2018
Kategori : Mekan
Yorum : 0
Okunma : 892 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..