Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Samsung Note 4 Kendiliğinden Kapanıyor

Bir hafta önce almış olduğum Samsung Note 4 marka telefonunu daha hiç kullanamadan kendiliğinden kapanıp açılma problemi nedeni ile yetkili servise verdim. Bana yazılımsal bir hata olduğunu ve giderildiğini söyleyip tekrardan geri iade ettiler. Fakat cihazda aynı problem devam ettiği için cihazı ikinci defa tekrar yetkili servise bıraktım ve yine bana yazılımsal hata olduğunu ve giderildiğini söylüyorlar. Ben cihazın ilk ay arızası olduğu için yenisi ile değişmesini talep ettim fakat bana olumsuz bir şekilde geri döndüler. Samsung gerçekten büyük bir firma değil ve ürünlerinin arkasında durmuyor. Ben hakkımı yasal çerçeveler içinde sonuna kadar arayacağım. Buradan Samsung marka ürün alacak arkadaşların bir kez daha düşünmeleri konusunda uyarıda bulunmak istiyorum. Büyüklük isimle olmaz, sattığın malın arkasında durmakla ve müşteri memnuniyeti ile olur. Samsung benim için kocaman bir hayal kırıklığı.

Gönderen: E. Güler
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Mayıs 19, 2015
Kategori : Cep Telefonu
Yorum : 0
Okunma : 1.530 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..