Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Samsung Cep Telefonu A5 Şarj Sorunu

2017 Mart’ta almış olduğum Samsung A5 2017 telefonum 25.12.2017 tarihinde şarj olmamaya başladı ve telefon hiç açılamaz duruma geldi. Olay olduğu andan itibaren hiç zaman kaybetmeden Istanbul Şişli’de bulunan Rebel Elektronik Samsung yetkili servisine cihazımı teslim ettim. 3 gün içerisinde cihazın teslim edileceğine dair bilgi ilettiler. Bugun müşteri destek hattını aradığımda telefonun kenarında bulunan çiziği (aylar önce sürtmeden dolayı oluşan çizik, düşme vs kesinlikle olmadı) darbe olarak işleme aldıklarını anakart değişimi yapılacağını fakat kullanıcı hatası olduğunu garanti kapsamına girmediğini iletiyorlar. Defalarca kendilerine durumu açıklamama rağmen kasa üzerinde herhangi bir çizik nokta boyutunda bile olsa kasa değişimi yapılmadan diğer soruna bakılamayacağını ve işleme alınamayacağını aktarıyorlar. Bahsedilen çizik ile telefonu aylarca kullanmış olmama ve sorun yaşamamama rağmen samsung teknik servisinin herhangi bir arıza çıkartmayan bu çiziği bahane ederek garanti dışına alması ve yüklü miktarda masraf çıkarması sorunu dahi incelemediklerini düşündürtüyor. Bu konuda Samsung ve Rebel Elektronik samsung yetkili servisinden şikayetçiyim.

Gönderen: E. Soylu
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Ocak 05, 2018
Kategori : Cep Telefonu
Yorum : 0
Okunma : 1.006 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..