Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Rapsodi Mobilya Ürün İadesi Almıyor

18.12.2017 tarihinde Konya selçuklu rapsodi mobilya mağazasından yatak odası takımı ve yatak aldık. Yatak 800 tl yatak odası takımı 2000 tl. 1000 tl peşin 1000 tl kredi kartı ile ödeme yaptık. 800 tl’yi bir sonraki ay kredi kartından ödeyeceğiz. Ürün teslimatı 2018 Temmuz’da olacak. Bugün sadece yatak odası takımını iade etmek istedik iade almadılar. Satış yapılırken böyle bir bilgilendirme yapılmadı bize. Bugün de sözleşmede yazıyor diyorlar. Türkiye de 60 mağazası olan Rapsodi büyük bir firma iade almıyor bu nasıl oluyor? Ürünü iade edersek 600-800 tl zararımız olacağını söylediler. Resmen d..ndırıcılık. Bu paralar kolay kazanılmıyor. Ne vizyonu ne misyonu var artık gözümde. Yeni evlenecek çiftler Rapsodi’den mobilya alınca düğün iptal olursa ürün iade edilmiyor öyle mi? Böyle bilindik markaların çoğu iade alıyor. Kendimizi ve paramızı güvence altina almak için Rapsodiyi tercih ettik fakat sonradan yanlış yaptığımızı anladık. Ürünü satıncaya kadar herşey. Ürünümüzü iade etmek istiyoruz. En kısa sürede yardımcı olursanız sevinirim.

Gönderen: Ş. Nur
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Ocak 05, 2018
Yorum : 0
Okunma : 1.093 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..