Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar

Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişlerdi, pencerenin pimapenini, kapılarımı her yeri delmişler hepsinin fotoğrafları elimde mevcut. Evde maddi zararım çok büyük, irtibat içinde olduğum yetkililer lakayıt, hemen iptal işlemi istedim müşteri hizmetleri sürekli iptal etmemek için oyalamaya çalıştı, yaşadığım bu memnuniyetsizlikten sonra üyeliği iptal etmekte kararlı olduğumu ilettim veremedikleri hizmet için tehdit eder gibi cayma ücreti yansıtacaklarını ilettiler ve cayma ücretini de fatura ettiler, cayma bedelini hiçbir şekilde kabul etmediğimi ilettim. Şu an evimde olan hasar cayma bedelinin de üzerinde bir tutarda. Kurumsallıktan, profesyonellikten uzak, tek amacı haksız kazanç elde etmek isteyen bir firma. Verdiği onca hasardan sonra, müşterisinin problemini çözmeye çalışacağına hemen bir kazanç elde etmeye çalışarak cayma ücretini yansıtması ne kadar işinde uzman olduğunu yansıtıyor.

Gönderen: G. Odabas
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Mart 11, 2018
Kategori : Hizmet
Yorum : 0
Okunma : 2.187 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..