Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Pegasus Havayolları Müşteri Hizmetleri Terbiyesiz ve Ukala

Flypgs internet sitesi üzerinden stuttgart’tan sabiha gökçen havalimanı aktarmalı edremit bileti aldım. Eko paket 8 kg el+20 kg bagaj hakkıyla 383 tl vergilerle 400 tl olan seçeneği tıkladım yeni açılan ibarede 200 tl yerine 82 tl ekstra ödeyerek + 20 kg + koltuk seçme + sandwiç paketinide seçtim ve 482 tl ödeyerek hepsini satın aldım ama bilet çıktısını alınca gördüm ki ekstra satın aldığım 20 kg yok. Müşteri hizmetlerini aradım terbiyesiz ve ukalaca istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz diyerek telefon yüzüme kapatıldı ve bana yardımcı olunmadı. Şimdi soruyorum extra 20 kg bagaj hakkı yoksa koltuk seçimi herkesin malumu ki çok önemli deilken ben sadece sandwiçe mi 82 tl ek ücret ödedim ? böyle bi soygun olabilirmi ? sesimizi kime duyuracağız ?

Gönderen: E. Kaynar
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Aralık 16, 2017
Kategori : Ulaşım
Yorum : 0
Okunma : 890 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..